Kantine en schoonmaakrooster 2e helft 2019  
  Juli t/m december            
                     
Datum Sleutelhouder Activiteit Aanv
                     
  Week 27     Ben Slotema   Henk v.d. Veen   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 2 juli Jelle Hoekzema   Dinie Lu-is   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 3 juli Jan Pot   Erik Heddema   Euro toernooi 19.45  
  Vrijdag 5 juli Gerrit de Groot   Meine Meinen   vrij spelen 14.00  
  Zondag 7 juli Theo Linders   xxxxxxxxxxxxxxx   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 28     Johan de Wit   Lies de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 9 juli Abel van Dam   Meine Meinen   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 10 juli Erik Heddema   Gert Niejenhuis   Zomer competitie 7 en 8 19.45  
  Vrijdag  12 Juli Lea de Vries   Harrie Vreriks   vrij spelen 14.00  
  Zondag 14 juli Bertha Smit   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 29     Jan Pot   Fred Thie   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 16 juli Jelle Hoekzema   Lammie Diets   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 17 juli Gert Niejenhuis   Jan Dammer   Euro toernooi 19.45  
  Vrijdag 19 juli Jelle Hoekzema   Margriet Oosterhuis   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 21 juli Miep Prins   xxxxxxxxxxxxxxx   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 30     Hielke de Wit   Janneke de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 23 juli Ineke van Delden   Siny Moddejonge   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 24 juli Jan Dammer   Janny Muggen   Zomer competitie 9 en 10 19.45  
  Vrijdag  26 juli Abel van Dam   Sineke van Dam   Vrij spelen    
  Zondag 28 juli Roely Vos   Arda Leinweber   Knaken toernooi 10.00  
                     
                     
  Week 31     Johan de Wit   Lies de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 30 juli Geertje Postema   Jaap Postema   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 31 juli Jannie Muggen   Henk Muggen   Euro toernooi 19.45  
  Vrijdag 2 aug Ineke van Delden   Hannie Hoogeveen   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 4 aug Rikus Zeewuster   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 32     Ben Slotema   Wiepie Gerding   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 6 aug Jelle Hoekzema   Marijke Hegge   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 7 aug Henk Muggen   Cristien Westerdijk   Zomer competitie 11 en 12 19.45  
  Vrijdag 9 aug Gerrit de Groot   Meine Meinen   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 11 aug Hielke de Wit   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 33     Ankie Jongert   Rick Jongert   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 13 aug Jelle Hoekzema   Herman Wassink   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 14 aug Cristien Westerdijk   Egbert Westerdijk   Niveau competitie 15 en 16 19.45  
  Vrijdag 16 aug Jan Pot   Theo Linders   Vrij Spelen 14.00  
  Zondag 18 aug Lea de Vries   XXXXXXXXXXX   Vrij Spelen 10.00  
                     
                     
  Week 34     Henk Koning   Kees Prins   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 20 aug Klaas Zwartsenburg   Ann Naaijer   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 21 aug Ankie Jongert   Rick Jongert   Zomer competitie 13 en 14 19.45  
  Vrijdag 23 aug Rob de Visser   Cees v.d. Scheer   Vrij spelen 14.00  
  Zaterdag 24 aug Feest commissie   Feestcommissie   Barbecue toernooi 13.00  
  Zondag 25 aug Bertha Smit   XXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  week 35     Fred Thie   Dick Askes   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 27 aug Jelle Hoekzema   Ann Naaijer   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 28 aug Ankie Jongert   Miep van Noord   Zomer competitie 15 en 16 19.45  
  Vrijdag 30 aug Annie Franken   Siny Moddejonge   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 1 sep Rikus Zeewuster   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 36     Gerrit de Groot   Rob de Boer   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 3 sep Riemer Haagsma   Ineke van Delden   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 4 sep Roely Vos   Rick Jongert   Thema toernooi 10.00  
        Janneke de Wit   Gert Elsinga        
        Abel van Dam            
  Woensdag 4 sep Miep van Noord   Theo Linders   Vrij spelen 19.45  
  Vrijdag 6 sep Lea de Vries   Lammie Diets   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 8 sep Henk Muggen   XXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  week 37     Rob de Visser       SCHOONMAAK    
  Dinsdag 10 sep Annie Franken   Siny Moddejonge   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 11 sep Theo Linders   Gert Elsinga   Doubletten competitie 19.45  
  Vrijdag 13 sep Siny Moddejonge   Sineke van Dam   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 15 sep Jan Pot   XXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 38     Egbert Muggen   Maya de Munnik   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 17 sep Geertje Postema   Jaap Postema   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 18 sep Gert Elsinga   Vincent de Wit   Doubletten competitie 19.45  
  vrijdag 20 sep Lea de Vries   Cees v.d.Scheer   Vrij spelen 14.00   
  Zondag 22 sep Bertha Smit   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 39     Johan de Wit   Lies de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 24 sep Wiepie Gerding   Margriet Oosterhuis   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 25 sep Vincent de Wit   Jasper Waldus   Doubletten competitie 19.45  
  Vrijdag 27 sep Dick Askes   Ineke van Delden   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 29 sep Wim de Wit   Marchien de Wit   Knaken toernooi 10.00  
                     
 
                     
  Week 40     Rikus Zeewuster   Ronald Weerheijm   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 1 okt Abel van Dam   Sineke van Dam   Najaarscompetitie  1 13.45  
  Woensdag 2 okt Jasper Waldus   Ginie v.d. Veen   Doubletten competitie 19.45  
  Vrijdag  4 okt Wiepie Gerding   Lammie Diets   Vrij spelen 14.00  
  Zaterdag 5 okt Roely Vos/ Pieter en Adrie Takens       Kampioenschap individueel 10.00  
  Zondag 6 okt Gert Niejenhuis   xxxxxxxxxxxxxxx   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 41     Ben Slotema   Meine Meinen   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 8 okt Jelle Hoekzema   Dinie Lu-is   Najaarscompetitie  2 13.45  
  Woensdag 9 okt Ginie v.d. Veen   Cees Prins   Doubletten competitie 19.45  
  Vrijdag 11 okt Riemer Haagsma   José Weitenberg   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 13 okt Klaas Niejenhuis   xxxxxxxxxxxxxxx   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 42     Herman Molenhuis   Rob de Boer   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 15 okt Harrie Vreriks   Marijke Hegge   Najaarscompetitie  3 13.45  
  Woensdag 16 okt Cees Prins   Henk Koning   Doubletten competitie 19.45  
  Vrijdag 18 okt Cees v.d.Scheer   Meine Meinen   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 20 okt Jannie Muggen   xxxxxxxxxxxxxx   Vrij spelen 10.00  
 
                     
  week 43     Jan Pot   Lammie Diets   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 22 okt Gerrit Buwalda   Albert-Jan Oosterh   Najaarscompetitie  4 13.45  
  Woensdag 23 okt Henk Koning   Arda Leinweber   Winter competitie 1 19.45  
  Vrijdag 25 okt Klaas Niejenhuis   Wim Kruizinga   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 27 okt Pieter Takens   Adrie Takens   Knaken toernooi 10.00  
                     
 
                     
  Week 44     Jan Dammer   Henk v.d.Veen   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 29 okt Rob de Visser   Herman Wassink   Najaarscompetitie  5 13.45  
  Woensdag 30 okt Arda Leinweber   Maya de Munnink   Niveau competitie 17 en 18 19.45  
  Vrijdag 1 nov Ankie Jongert   Rick Jongert   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 3 nov Hielke de Wit   XXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  week 45     Ben Slotema   Rob de Boer   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 5 nov Ria Zijlstra   Gerrit de Groot   Najaarscompetitie  6 13.45  
  Woensdag 6 nov Maya de Munnink   Riemer Haagsma   Winter competitie 2 19.45  
  Vrijdag 8 nov Truida Boxma   Henk Aarsen   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 10 nov Egbert Westerdijk   Christien Westerdijk   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  week 46     Fred Thie   Henk v.d. Veen   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 12 nov Gerrit Buwalda   Albert-Jan Oosterh   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 13 nov Riemer Haagsma   Herman Molenhuis   Winter competitie 3 19.45  
  Vrijdag 15 nov Cees v.d. Scheer   Ronald Weerheijm   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 17 nov Roely Vos   Wim de wit   Snert toernooi 10.00  
        Geesje Dammer   Marchien de wit        
        Janneke de Wit            
                     
                     
  week 47     Bé Neef   Wil Neef   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 19 nov Ria Zijlstra   Herman Wassink   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 20 nov Herman Molenhuis   René BoerRookhu   Niveau competitie 19 en 20 19.45  
  Vrijdag 22 nov Rob de Visser   Wim Kruizenga   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 24 nov Henk Muggen   Janny Muggen   Knaken toernooi 10.00  
                     
                     
  week 48     Erik Heddema   Gert Niejenhuis   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 26 nov Gerrit de Groot   Herman Wassink   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 27 nov René BoerRookhu   Dick Askes   Winter competitie 4 19.45  
  Vrijdag  29 nov Dinie Lu-is   José Weitenberg   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 1 dec Klaas Niejenhuis   xxxxxxxxxxxxxx   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  week 49     Rene Boer Rookh   Wiepie Gerding   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 3 dec Gerrit Buwalda   AlbertJan Oosterhof   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 4 dec Dick Askes   Joop Kreeft   Winter competitie 5 19.45  
  Vrijdag 6 dec Jelle Hoekzema   Ann Naaijer   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 8 dec Ria Zijlstra   Walter Zijlstra   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  week 50     Vincent de Wit   Jasper Waldus   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 10 dec Harrie Vreriks   Jaap Postema   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 11 dec Joop Kreeft   Egbert Muggen   Winter competitie 6 19.00  
  Vrijdag 13 dec Rikus Zeewuster   Harrie Vreriks   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 15 dec Gert Elsinga   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  week 51     Johan de Wit   Lies de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 17 dec Henk Aarsen   Hannie Hoogeveen   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 18 dec Egbert Muggen   Wim Kruizinga   Sjoelen en kaarten 19.45  
  Vrijdag 21 dec Ronald Weerheijm   Truida Boxma   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 22 dec Roely/Geesje/Pieter   xxxxxxxxxxxxxx   Knaken toernooi aangekleed 10.00  
                     
 
                     
  Week 52     Bé Neef   Wil Neef   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 24 dec Klaas Zwartsenburg   Dick Woest   Dinsdag middag 14.00  
  Woensdag 25 dec xxxxxxxxxxxxxxx   xxxxxxxxxxxxxxx   geen aktiviteiten 0  
  Vrijdag 27 dec Gerrit de Groot   Theo Linders   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 29 dec Ginie v.d. Veen   xxxxxxxxxxxxxxx   Vrij spelen 10.00  
  Dinsdag 31 dec Annie Franken Marijke Hegge Dinsdag middag 14.00  
                Vr