kantine en schoonmaakrooster 1e helft 2020  
  januari t/m juni            
                     
Datum Sleutelhouder Activiteit Aanv
                     
  Week 1     Ben Slotema   Rob de Boer   SCHOONMAAK    
  Woensdag 1 jan XXXXXXXXXXXX   XXXXXXXXXXXX   Nieuwjaarsdag    
  Vrijdag 5 jan Rikus Zeewuster   Meine Meinen   Vrij spelen 14.00  
  Zaterdag 4 jan Feestcommissie   Feestcommissie   Nieuwjaars bijeenkomst 16.00  
  Zondag 5 jan Rikus Zeewuster   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 2     Johan de Wit   Lies de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 7 jan Herman Molenhuis   Margriet Oosterhui   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 8 jan Jan Dammer   Egbert Westerdijk   Wintercompetitie 7 19.45  
  Vrijdag 10 jan Henk Aarsen   Siny Moddejonge   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 12 jan Egbert Muggen   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 3     Jan Pot   Henk v.d. Veen   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 14 jan Gerrit Buwalda   AlbertJan Oosterh   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 15 jan Egbert Westerdijk   Christien Westerdij   Wintercompetitie 8 19.45  
  Vrijdag 17 jan Riemer Haagsma   José Weitenberg   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 19 jan Klaas Niejenhuis   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 4     Riekus Zeewuster   Wiepie Gerding   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 21 jan Abel van Dam   Sineke van Dam   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 22 jan Christien Westerdij   Jan Dammer   Wintercompetitie 9 19.45  
  Vrijdag 24 jan Henk Aarsen   Cees v.d. Scheer   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 26 jan Pieter Takens   Adri Takens   Knaken toernooi 10.00  
                     
                     
  Week 5     Johan de Wit   Lies de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 28 jan Klaas Zwartsenburg   Dick Woest   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 29 jan Jan Dammer   Rick Jongert   Wintercompetitie 10 19.45  
  Vrijdag 31 jan Harrie Vreriks   Lea de Vries   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 2 feb Annie Franken   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 6     Meine Meinen   Rob de Boer   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 4 feb Gerrit de Groot   Hannie Hoogeveen   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 5 feb Rick Jongert   Ankie Jongert   Wintercompetitie  11 19.45  
  Vrijdag 7 feb Annie Franken   Siny Moddejonge   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 9 feb Hielke de Wit   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 7     Hielke de Wit   Janneke de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 11 feb Harrie Vreriks   Truida Boxma   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 12 feb Ankie Jongert   Egbert Muggen   Niveau competitie 1 en 2 19.45  
  Donderdag 13 feb Roely Vos   Geesje Dammer   Algemene ledenvergadering 19.30  
  Vrijdag 14 feb Abel van Dam   Sineke van Dam   Vrij Spelen 14.00  
  Zondag 16 feb Riekus Zeewuster   XXXXXXXXXXXX   Vrij Spelen 10.00  
                     
                     
  Week 8     Henk v.d. Veen   Lea de Vries   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 18 feb Gerrit Buwalda   Ronald Weerheijm   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 19 feb Egbert Muggen   Vincent de Wit   Wintercompetitie 12 19.45  
  Vrijdag 21 feb Lea de Vries   Henk Aarsen   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 23 feb Henk Muggen   Janny Muggen   Knaken toernooi 10.00  
                     
                     
  Week 9     Henk Muggen   Janny Muggen   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 25 feb Jelle Hoekzema   Ann Naaier   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 26 feb Vincent de Wit   Jasper Waldus   Nivea competitie 3 en 4 19.45  
  Vrijdag 28 feb Cees v.d. Scheer   Meine Meinen   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 1 mrt Bertha Smit   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 10     Bé Neef   Wil Neef   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 3 mrt Rob de Visser   Jose Weitenberg   Voorjaarscompetitie  1 13.45  
  Woensdag 4 mrt Jasper Waldus   Giny v.d. Veen   Vrij spelen 19.45  
  Vrijdag 6 mrt Be Neef   Wil Neef   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 8 mrt Marchien de Wit   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 11     Rick Jongert   Ankie Jongert   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 10 mrt Gerrit de Groot   Hannie Hoogeveen   Voorjaarscompetitie  2 13.45  
  Woensdag 11 mrt Giny v.d. Veen   Henk Muggen   Vrij spelen 19.45  
  Vrijdag 13 mrt Riemer Haagsma   Gerrit de Groot   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 15 mrt Hielke de Wit   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 12     Egbert Muggen   Maya de Munnik   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 17 mrt Jelle Hoekzema   Nel Doek   Voorjaarscompetitie  3 13.45  
  Woensdag 18 mrt Henk Muggen   Janny Muggen   Niveau competitie 5 en 6 19.45  
  Vrijdag 20 mrt Dick Askes   Siny Moddejonge   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 22 mrt Bertha Smit   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 13     Johan de Wit   Lies de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 24 mrt Abel van Dam   Margriet Oosterhui   voorjaarscompetitie  4 13.45  
  Woensdag 25 mrt Janny Muggen   Pieter Takens   Vrij spelen 19.45  
  Vrijdag 27 mrt Hannie Hoogeveen   Jan Pot   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 29 mrt Egbert Muggen   Marchien de Wit   Knaken toernooi 10.00  
                     
 
                     
  Week 14     Ben Slotema   Meine Meinen   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 31 mrt Gerrit Buwalda   AlbertJan Oosterh   Voorjaarscompetitie  5 13.45  
  Woensdag 1 apr Pieter Takens   Adrie Takens   Niveau competitie 7 en 8 19.45  
  Donderdag 2 apr         Noordercup Assen/Groning 19.30  
  Vrijdag 3 apr Jelle Hoekzema   Ann Naaijer   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 5 apr Roely Vos   Henk Muggen   Paaseieren toernooi 10.00  
    5 apr Geesje Dammer   Janny Muggen        
                     
                     
  Week 15     Henk v.d. Veen   Rob de Boer   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 7 apr Herman Molenhuis   Wiepie Gerding   Voorjaars competitie  6 13.45  
  Woensdag 8 apr Adrie Takens   Gert Elsinga   Vrij spelen 19.45  
  Donderdag 9 apr         Noordercup Assen/Groning 19.30  
  Vrijdag 10 apr Wim de Wit   Ankie Jongert   Mini/Maxi toernooi 10.00  
        Wim Kruizenga   Rick Jongert        
        Siny Moddejonge            
  Zondag 12 apr XXXXXXXXXXXX   XXXXXXXXXXXXX   Geen aktiviteit (1e Paasdag)    
                     
 
                     
  Week 16     Cees v.d. Scheer   Ronald Weerheijm   SCHOONMAAK    
  Maandag 13 apr Roely Vos   Jose Weijtenberg   Vrij spelen ( 2e Paasdag) 10.00  
  Dinsdag 14 apr Meine Meinen   Nel Doek   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 15 apr Gert Elsinga   Gert Niejenhuis   Vrij spelen 19.45  
  Donderdag 16 apr         Noordercup Assen/Groning 19.30  
  Vrijdag 17 apr Bé Neef   Wil Neef   Vrij spelen 14.00  
  Zaterdag 18 apr Roely Vos   Pieter Takens   Bartje toernooi 10.00  
        Janneke de Wit   Adrie Takens        
        Marchien de Wit            
  Zondag 19 apr Klaas Niejenhuis   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  week 17     Henk Koning   Kees Prins   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 21 apr Klaas ZwartsenburgDick Woest       Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 22 apr Gert Niejenhuis   Erik Heddema   Niveau competitie 9 en 10 19.45  
  Donderdag 23 apr         Noordercup Assen/Groning 19.30  
  vrijdag  24 apr Dick Askes   Ronald Weerheim   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 26 apr Annie Franken   XXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  week 18     Johan de Wit   Lies de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 28 apr Klaas Niejenhuis   Miep v Noord   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 29 apr Marinus Philips   Greet Philips   Kampioenschap tireren 19.45  
  Donderdag 30 apr         reserve avond Noordercup 19.30  
  Vrijdag 1 mei Miep van Noord   Herman Molenhuis   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 3 mei Bertha Smit   XXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 19     Dik Askes   Ben Slotema   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 5 mei Jelle Hoekzema   Nel Doek   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 6 mei Gert Elsinga   Rene BoerRookhu   Kampioenschap Pointeren 19.45  
  Donderdag 7 mei         precisie schieten(voorronde 19.45  
  Vrijdag 8 mei Lea de Vries   Sineke van Dam   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 10 mei Jan Pot   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 20     Henk v. d. Veen   Herman Molenhuis   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 12 mei Harry Vreriks   Klaas Zwartsenburg   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 13 mei Rene BoerRookhu   Kees Prins   Zomer competitie 1 en 2 19.45  
  Donderdag 14 mei Riemer Haagsma   H   Precisie schieten finale 19.45  
  Vrijdag 15 mei Dick Askes   Wim Kruizenga   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 17 mei Bertha Smit   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 21     Johan de Wit   Lies de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 19 mei Abel van Dam   Sineke van Dam   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 20 mei Kees Prins   Henk Koning   Niveau competitie 11 en 12 19.45  
  Vrijdag 22 mei Jelle Hoekzema   Ann Naaijer   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 24 mei Roely Vos   Geesje Dammer   Knakentoernooi 10.00  
                     
                     
  Week 22     Erik Heddema   Gert Niejenhuis   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 26 mei Geertje Postema   Jaap Postema   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 27 mei Henk Koning   Marja de Munnik   Zomer competitie 3 en 4 19.45  
  Vrijdag 29 mei Miep van Noord   Harrie Vreriks   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 31 mei XXXXXXXXXXXX   XXXXXXXXXXX   Geen aktiviteiten(1e Pinkste)  
                     
 
                     
  Week 23     Rene Boer Rookh   Jan Dammer   SCHOONMAAK    
  Maandag 1 juni Miep Prins   Marijke Hegge   Vrij spelen(2e Pinksterdag) 10.00  
  Dinsdag 2 juni Harrie Vreriks   Gerrit de Groot   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 3 juni Marja de Munnik   Arda Leinweber   Euro toernooi(intern open TT 19.45  
  Vrijdag 5 juni Ineke van Delden   Hannie Hoogeveen   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 7 juni Annie Franken   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  week 24     Vincent de Wit   Jasper Waldus   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 9 juni Annie Franken   Siny Moddejonge   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 10 juni Aarda Leinweber   Wim Kruizinga   Zomer competitie 5 en 6 19.45  
  Vrijdag 12 juni Abel van Dam   Theo Linders   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 14 juni Jan Pot   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 25     Ben Slotema   Rob de Boer   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 16 juni Rob de Visser   Wiepie Gerding   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 17 juni Wim Kruizinga   Theo Linders   Euro toernooi(intern open tt 19.45  
  Vrijdag 19 juni Jelle Hoekzema   Sini Moddejonge   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 21 juni Geesje Dammer   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 26     Jaap Postema   Geertje Postema   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 23 juni Jelle Hoekzema   Ann Naaijer   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 24 juni Theo Linders   Henk Koning   Niveau competitie 13 en 14 19.45  
  Vrijdag 26 juni Rob de Visser   Marijke Hegge   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 28 juni Roely Vos   Arda Leinweber   Knaken toernooi 10.00