Kantine en schoonmaakrooster 2021    
  mei t/m juli september            
                     
Datum Sleutelhouder Activiteit Aanv
                     
  week 20             SCHOONMAAK    
  dinsdag 18 mei Roely Vos            
  woensdag 19 mei Rikus Zeewuster       Vrij spelen 14.00  
  vrijdag 21 mei Roely Vos       Vrij spelen 16.00  
  Maandag 24 mei Jelle Hoekzema       Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 21     Johan de Wit   Lies de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 25 mei Roely Vos       Vrij spelen 14.00  
  Woensdag 26 mei Rikus Zeewuster       Vrij spelen 19.45  
  Vrijdag 28 mei Roely Vos       Vrij spelen 14.00  
  Zondag 30 mei Roely Vos       Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 22     Ankie Jongert   Rick Jongert   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 1 juni Klaas Zwartsenburg       Vrij spelen 14.00  
  Woensdag 2 juni Jasper Waldus       Vrij spelen 19.45  
  Vrijdag 4 juni Rob de Visser       Vrij spelen 14.00  
  Zondag 6 juni Klaas Niejenhuis       Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 23     Ben Slotema   Wiepie Gerding   SCHOONMAAK     Rob moet nog 1 keer voor mij ingedeeld worden
  Dinsdag 8 juni Abel van Dam       Vrij spelen 14.00  
  Woensdag 9 juni Vincent de Wit       Zomercompetitie 1 en 2 19.45  
  Vrijdag 11 juni Ann Naaijer       Vrij spelen 14.00  
  Zondag 13 juni Pieter Takens       Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 24     Jelle Hoekzema       SCHOONMAAK    
  Dinsdag 15 juni Jelle Hoekzema       Vrij spelen 14.00  
  Woensdag 16 juni Jan Dammer       Zomercompetitie 3 en 4 19.45  
  Vrijdag 18 juni Lea de Vries       Vrij spelen 14.00  
  Zondag 20 juni Annie Franken       Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 25     Egbert Muggen   Marcel Muggen   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 22 juni Gerrit de Groot       Vrij spelen 14.00  
  Woensdag 23 juni Jasper Waldus       Niveau competitie 1 en 2 19.45  
  Vrijdag 25 juni Jelle Hoekzema       Vrij spelen 14.00  
  Zondag 27 juni Pieter Takens   Adrie Takens   Knakentoernooi 10.00  
                     
                     
  Week 26     Hielke de Wit   Janneke de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 29 juni Rob de Visser       Vrij Spelen 14.00  
  Woensdag 30 juni Ria Zijlstra       Zomercompetitie 5 en 6 19.45  
  Vrijdag 2 juli Abel van Dam       Vrij Spelen 14.00  
  Zondag 4 juli Riekus Zeewuster       Vrij Spelen 10.00  
                     
                     
  Week 27     Henk v.d. Veen   Lea de Vries   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 6 juli Gerrit Buwalda       Vrij spelen 14.00  
  Woensdag 7 juli Christien Westerdijk       Zomercompetitie 7 en 8 19.45  
  Vrijdag 9 juli Lea de Vries       Vrij spelen 14.00  
  Zondag 11 juli Henk Muggen       Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 28     Henk Muggen   Janny Muggen   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 13 juli Klaas Albert Blom       Vrij spelen 14.00  
  Woensdag 14 juli Vincent de Wit       Niveau competitie 3 en 4 19.45  
  Vrijdag 16 juli Cees v.d. Scheer       Vrij spelen 14.00  
  Zondag 18 juli Bertha Smit       Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 29     Dick Askes   Cees v.d. Scheer   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 20 juli Jelle Hoekzema       Vrij spelen 13.45  
  Woensdag 21 juli Herman Molenhuis       Zomercompetitie9 en 10 19.45  
  Vrijdag 23 juli Jelle Hoekzema       Vrij spelen 14.00  
  Zondag 25 juli Pieter Takens   Adrie Takens   Knakentoernooi 10.00  
                     
 
                     
  Week 30     Henk Muggen   Janny Muggen   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 27 juli Gerrit Buwalda       Vrij spelen 13.45  
  Woensdag 28 juli Riemer Haagsma       Zomercompetitie 11 en 12 19.45  
  Vrijdag 30 juli Siny Moddejonge       Vrij spelen 14.00  
  Zondag 1 aug Klaas Niejenhuis       Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 31     Johan de Wit   Lies de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 3 aug Jelle Hoekzema       Vrij spelen 13.45  
  Woensdag 4 aug Wim Kruizinga   eventueel met hulp   Niveaucompetitie 9 en 10 19.45  
  Vrijdag 6 aug Hannie Hoogeveen       Vrij spelen 14.00  
  Zaterdag 7 aug Feest commissie   Feest commissie   BBQ toernooi 13.45  
  Zondag 8 aug Hielke de Wit       Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 32     Ben Slotema   Rob de Boer   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 10 aug Jelle Hoekzema       Vrij spelen 13.45  
  Woensdag 11 aug Jan Pot       Zomercompetitie 13 en 14 19.45  
  Vrijdag 13 aug Abel van Dam       Vrij spelen 14.00  
  Zondag 15 aug Bertha Smit       Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 33     Henk v.d. Veen   Lea de Vries   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 17 aug AlbertJan Oosterhof   Met Hulp van Gerrit   Vrij spelen 13.45  
  Woensdag 18 aug Christien Westerdijk       Niveaucompetitie 7 en 8 19.45  
  Vrijdag 20 aug Margriet Oosterhuis       Vrij spelen 14.00  
  Zondag 22 aug Rikus Zeewuster       Vrij spelen 10.00  
                     
                     
                     
  Week 34     Jan Dammer   Erik Heddema   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 24 aug Gerrit Buwalda       Vrij spelen 13.45  
  Woensdag 25 aug Egbert Westerdijk       Zomercompetitie 15 en 16 19.45  
  Vrijdag 27 aug Rob de Visser       Vrij spelen 10.00  
  Zondag 29 aug Janny Muggen       Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 35     Rick Jongert   Ankie Jongert   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 31 aug Jelle Hoekzema       Vrij spelen 14.00  
  Woensdag 1 sep Henk Koning       Niveaucompetitie 9 en 10 19.45  
  Vrijdag 3 sep Ronald Heijman       Vrij spelen 14.00  
  Zondag 5 sep Annie Franken       Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 36     Herman Molenhuis   Rikus Zeewuster   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 7 sep Klaas Albert Blom       Vrij spelen 14.00  
  Woensdag 8 sep Roely V / Geesje D   Abel van Dam   Kaas Wijn toernooi 10.00   
        Egbert Westerdijk   Cristien Westerdijk        
  Woensdag 8 sep Cees Prins       Vrij spelen 19.30  
  vrijdag  10 sep Hanneke Schomaker   Nancie Kradolfer   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 12 sep Roely Vos       Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 37     Henk Koning   Kees Prins   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 14 sep Jelle Hoekzema       Vrij spelen 14.00  
  Woensdag 15 sep Marja de Munnink   Arda Leinweber   Niveaucompetitie 11 en 12 19.45  
  Vrijdag 17 sep Dick Woest       Vrij spelen 14.00  
  Zondag 19 sep Geesje Dammer       Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 38     Johan de Wit   Lies de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 21 sep Lea de Vries       Vrij spelen 14.00  
  Woensdag 22 sep Erik Heddema       Niveaucompetitie 13 en 14 19.45  
  Vrijdag 24 sep Ann Naaijer       Vrij spelen 14.00  
  Zondag 26 sep Henk Muggen   Janny Muggen   Knakentoernooi 10.00  
                     
 
                     
  Week 39     Ben Slotema   Cees v.d. Scheer   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 28 sep Abel van Dam       Vrij spelen 14.00  
  Woensdag 29 sep René BoerRookhuiz       Niveaucompetitie 15 en 16 19.45  
  Vrijdag 1 okt         Vrij spelen 14.00  
  Zondag 3 okt         Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 40             SCHOONMAAK    
  Dinsdag 5 okt         Najaarscompetitie 1 14.00  
  Woensdag 6 okt         Niveaucompetitie 17 en 18 19.45  
  Vrijdag 8 okt         Vrij spelen 14.00  
  Zaterdag 9 okt         Kapioenschap individueel 9.30   
  Zondag 10 okt         Vrij spelen 10.00  
                     
                     
                SCHOONMAAK    
  Dinsdag               14.00  
  Woensdag               19.45  
  Vrijdag               14.00  
  Zondag                
                     
 
                     
                SCHOONMAAK    
  Maandag               10.00  
  Dinsdag               14.00  
  Woensdag               19.45  
  Vrijdag               14.00  
  Zondag               10.00  
                     
 
                     
                SCHOONMAAK    
  Dinsdag               14.00  
  Woensdag               19.45  
  Vrijdag               14.00  
  Zondag               10.00  
                     
 
                     
                SCHOONMAAK    
  Dinsdag               14.00  
  Woensdag               19.45  
  Vrijdag               14.00  
  Zondag               10.00  
                     
 
                     
                SCHOONMAAK    
  Dinsdag               14.00  
  Woensdag               19.45  
  Vrijdag               14.00  
  Zondag               10.00