Kantine en Schoonmaakrooster 2e helft 2020  
  Juli t/m december            
                     
Datum Sleutelhouder Activiteit Aanv
                     
  Week 27     Ben Slotema   Rob de Boer   SCHOONMAAK    
                     
                     
  Woensdag 1 juli Roely Vos   XXXXXXXXXXXX   anderhalve meter competitie 19.45  
  Vrijdag 3 juli Jelle Hoekzema   XXXXXXXXXXXX   vrij spelen 14.00  
  Zondag 5 juli Bertha Smit   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 28     Johan de Wit   Lies de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 7 juli Abel van Dam   Cees v.d. Scheer   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 8 juli Erik Heddema   XXXXXXXXXXXXX   anderhalve meter competitie 19.45  
  Vrijdag  10 Juli Lea de Vries   XXXXXXXXXXXXX   vrij spelen 14.00  
  Zondag 12 juli Ria Zijlstra   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 29     Hielke de Wit    Janneke de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 14 juli Gerrit de Groot   XXXXXXXXXXXX   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 15 juli Gert Niejenhuis   XXXXXXXXXXXX   anderhalve meter competitie 19.45  
  Vrijdag 17 juli Geertje Postema   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 19 juli Egbert Muggen   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 30     Rick Jongert   Ankie Jongert   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 21 juli Rob de Visser   XXXXXXXXXXXX   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 22 juli Henk Muggen   XXXXXXXXXXXX   anderhalve meter competitie 19.45  
  Vrijdag  24 juli Ankie Jongert   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen    
  Zondag 26 juli Pieter Takens   Adrie Takens   Knaken toernooi 10.00  
                     
                     
  Week 31     Henk Koning   Kees Prins   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 28 juli Jelle Hoekzema   XXXXXXXXXXXX   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 29 juli Egbert Muggen   XXXXXXXXXXXX   anderhalve meter competitie 19.45  
  Vrijdag 31 juli Bé Neef   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 2 aug Theo Linders   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 32     Ben Slotema   Herman Molenhuis   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 4 aug Ineke van Delden   XXXXXXXXXXXX   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 5 aug Wim Kruizenga   XXXXXXXXXXXX   anderhalve meter competitie 19.45  
  Vrijdag 7 aug Abel van Dam   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 9 aug Rikus Zeewuster   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 33     Dick Askes   Meine Meinen   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 11 aug Klaas Zwartsenburg   XXXXXXXXXXXX   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 12 aug Herman Molenhuis   XXXXXXXXXXXX   anderhalve meter competitie 19.45  
  Vrijdag 14 aug Ineke v. Delden   XXXXXXXXXXXX   Vrij Spelen 14.00  
  Zondag 16 aug Bertha Smit   XXXXXXXXXXX   Vrij Spelen 10.00  
                     
                     
  Week 34     Jan Dammer   René BoerRookhui   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 18 aug Jelle Hoekzema   XXXXXXXXXXXX   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 19 aug Rick Jongert   XXXXXXXXXXXX   anderhalve meter competitie 19.45  
  Vrijdag 21 aug Dick Askes   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 23 aug Theo Linders   XXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  week 35     Egbert Muggen   Marcel Muggen   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 25 aug Jelle Hoekzema   XXXXXXXXXXXX   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 26 aug Miep van Noord   XXXXXXXXXXXX   anderhalve meter competitie 19.45  
  Vrijdag 28 aug Henk Aarsen   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 30 aug Wim de Wit   Marchien de Wit   Knaken Toernooi 10.00  
                     
                     
  Week 36                  
  Dinsdag 1 sep           14.00  
  Woensdag 2 sep           10.00  
  Vrijdag 4 sep           14.00  
  Zondag 6 sep           10.00  
                     
 
                     
  week 37                  
  Dinsdag 8 sep           14.00  
  Woensdag 9 sep           19.45  
  Vrijdag 11 sep           14.00  
  Zondag 13 sep           10.00  
                     
 
                     
  Week 38                  
  Dinsdag 15 sep           14.00  
  Woensdag 16 sep           19.45  
  vrijdag 18 sep           14.00   
  Zondag 20 sep           10.00  
                     
 
                     
  Week 39                  
  Dinsdag 22 sep           14.00  
  Woensdag 23 sep           19.45  
  Vrijdag 25 sep           14.00  
  Zondag 27 sep           10.00  
                     
 
                     
  Week 40                  
  Dinsdag 29 sep           13.45  
  Woensdag 30 sep           19.45  
  Vrijdag  2 okt           14.00  
  Zondag 4 okt           10.00  
                     
                     
  Week 41                  
  Dinsdag 6 okt           13.45  
  Woensdag 7 okt           19.45  
  Vrijdag 9 okt           14.00  
  Zondag 11 okt           10.00  
                     
 
                     
  Week 42                  
  Dinsdag 13 okt           13.45  
  Woensdag 14 okt           19.45  
  Vrijdag 16 okt           14.00  
  Zondag 18 okt           10.00  
                     
 
                     
  week 43                  
  Dinsdag 20 okt           13.45  
  Woensdag 21 okt           19.45  
  Vrijdag 23 okt           14.00  
  Zondag 25 okt           10.00  
                     
 
                     
  Week 44                  
  Dinsdag 27 okt           13.45  
  Woensdag 28 okt           19.45  
  Vrijdag 30 okt           14.00  
  Zondag 1 nov           10.00  
                     
 
                     
  week 45                  
  Dinsdag 3 nov           13.45  
  Woensdag 4 nov           19.45  
  Vrijdag 6 nov           14.00  
  Zondag 8 nov           10.00  
                     
 
                     
  week 46                  
  Dinsdag 10 nov           14.00  
  Woensdag 11 nov           19.45  
  Vrijdag 13 nov           14.00  
  Zondag 15 nov           10.00  
                     
                     
                     
                     
  week 47                  
  Dinsdag 17 nov           14.00  
  Woensdag 18 nov           19.45  
  Vrijdag 20 nov           14.00  
  Zondag 22 nov           10.00  
                     
                     
  week 48                  
  Dinsdag 24 nov           14.00  
  Woensdag 25 nov           19.45  
  Vrijdag  27 nov           14.00  
  Zondag 29 nov           10.00  
                     
 
                     
  week 49                  
  Dinsdag 1 dec           14.00  
  Woensdag 2 dec           19.45  
  Vrijdag 4 dec           14.00  
  Zondag 6 dec           10.00  
                     
                     
  week 50                  
  Dinsdag 8 dec           14.00  
  Woensdag 9 dec           19.00  
  Vrijdag 11 dec           14.00  
  Zondag 13 dec           10.00  
                     
 
                     
  week 51                  
  Dinsdag 15 dec           14.00  
  Woensdag 16 dec           19.45  
  Vrijdag 18 dec           14.00  
  Zondag 20 dec           10.00  
                     
 
                     
  Week 52                  
  Dinsdag 22 dec           0  
  Woensdag 23 dec           0  
  Vrijdag 25 dec           14.00  
  Zondag 27 dec           10.00  
                     
                     
  Week 53                  
  Dinsdag 29 dec              
  Woensdag 30 dec