Kantine en Schoonmaakrooster 2e helft 2020  
  Juli t/m december oktober            
                     
Datum Sleutelhouder Activiteit Aanv
                     
  Week 27     Ben Slotema   Rob de Boer   SCHOONMAAK    
                     
                     
  Woensdag 1 juli Roely Vos   XXXXXXXXXXXX   anderhalve meter competitie 19.45  
  Vrijdag 3 juli Jelle Hoekzema   XXXXXXXXXXXX   vrij spelen 14.00  
  Zondag 5 juli Bertha Smit   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 28     Johan de Wit   Lies de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 7 juli Abel van Dam   XXXXXXXXXXXXX   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 8 juli Erik Heddema   XXXXXXXXXXXXX   anderhalve meter competitie 19.45  
  Vrijdag  10 Juli Lea de Vries   XXXXXXXXXXXXX   vrij spelen 14.00  
  Zondag 12 juli Ria Zijlstra   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 29     Hielke de Wit    Janneke de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 14 juli Jelle Hoekzema   XXXXXXXXXXXX   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 15 juli Gert Niejenhuis   XXXXXXXXXXXX   anderhalve meter competitie 19.45  
  Vrijdag 17 juli Geertje Postema   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 19 juli Egbert Muggen   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 30     Rick Jongert   Ankie Jongert   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 21 juli Rob de Visser   XXXXXXXXXXXX   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 22 juli Henk Muggen   XXXXXXXXXXXX   anderhalve meter competitie 19.45  
  Vrijdag  24 juli Ankie Jongert   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen    
  Zondag 26 juli Pieter Takens   Adrie Takens   Knaken toernooi 10.00  
                     
                     
  Week 31     Henk Koning   Kees Prins   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 28 juli Ineke van Delden   XXXXXXXXXXXX   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 29 juli Egbert Muggen   XXXXXXXXXXXX   anderhalve meter competitie 19.45  
  Vrijdag 31 juli Bé Neef   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 2 aug Theo Linders   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 32     Ben Slotema   Herman Molenhuis   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 4 aug Jelle Hoekzema   XXXXXXXXXXXX   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 5 aug Wim Kruizenga   XXXXXXXXXXXX   anderhalve meter competitie 19.45  
  Vrijdag 7 aug Abel van Dam   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 9 aug Rikus Zeewuster   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 33     Dick Askes   Meine Meinen   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 11 aug Gerrit de Groot   XXXXXXXXXXXX   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 12 aug Rick Jongert   XXXXXXXXXXXX   anderhalve meter competitie 19.45  
  Vrijdag 14 aug Ineke v. Delden   XXXXXXXXXXXX   Vrij Spelen 14.00  
  Zondag 16 aug Bertha Smit   XXXXXXXXXXX   Vrij Spelen 10.00  
                     
                     
  Week 34     Jan Dammer   René BoerRookhui   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 18 aug Miep v. Noord   XXXXXXXXXXXX   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 19 aug Herman Molenhuis   XXXXXXXXXXXX   anderhalve meter competitie 19.45  
  Vrijdag 21 aug Dick Askes   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 23 aug Theo Linders   XXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  week 35     Egbert Muggen   Marcel Muggen   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 25 aug Klaas Zwartsenburg   XXXXXXXXXXXX   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 26 aug Miep van Noord   XXXXXXXXXXXX   De Trio competitie 1 en 2 19.45  
  Vrijdag 28 aug Henk Aarsen   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 30 aug Wim de Wit   Marchien de Wit   Knaken Toernooi 10.00  
                     
                     
  Week 36     Johan de Wit   Lies de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 1 sep Margriet Oosterhuis   XXXXXXXXXXXX   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 2 sep Egbert Westerdijk   XXXXXXXXXXXX   De Trio competitie 3 en 4 10.00  
  Vrijdag 4 sep Cees v.d. Scheer   XXXXXXXXXXXX   Vrij Spelen 14.00  
  Zondag 6 sep Roely Vos   XXXXXXXXXXXX   Vrij Spelen 10.00  
                     
 
                     
  week 37     Ben Slotema   Rob de Boer   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 8 sep Gerrit Buwalda   XXXXXXXXXXXX   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 9 sep Christien Westerdijk   XXXXXXXXXXXX   De Trio Competitie 5 en 6 19.45  
  Vrijdag 11 sep Jelle Hoekzema   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 13 sep Geesje Dammer   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 38     Henk Muggen   Janny Muggen   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 15 sep Wiepie Gerding   XXXXXXXXXXXX   Dinsdag middag 14.00  
  Woensdag 16 sep Ria Zijlstra   XXXXXXXXXXXX   De Trio Competitie 7 en 8 19.45  
  vrijdag 18 sep Riemer Haagsma   XXXXXXXXXXXX   Vrij Spelen 14.00   
  Zondag 20 sep Hannie Hoogeveen   XXXXXXXXXXXX   Vrij Spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 39     René Boer Rookhui   Jan Dammer   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 22 sep AlbertJan Oosterhof   XXXXXXXXXXXX   Dinsdag Middag 14.00  
  Woensdag 23 sep Egbert Muggen   XXXXXXXXXXXX   De Trio Competitie 9 en 10 19.45  
  Vrijdag 25 sep Lea de Vries   XXXXXXXXXXXX   Vrij Spelen 14.00  
  Zondag 27 sep Ankie Jongert   Rick Jongert   Knaken toernooi 10.00  
                     
 
                     
  Week 40     Vincent de Wit   Jasper Waldus   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 29 sep Rob de Visser   XXXXXXXXXXXX   Dinsdag middag 13.45  
  Woensdag 30 sep Pieter Takens   XXXXXXXXXXXX   De Trio competitie 11 en 12 Me  
  Vrijdag  2 okt Miep van Noord   XXXXXXXXXXXX   Vrij Spelen 14.00  
  Zaterdag 3 okt Jelle Hoekzema   XXXXXXXXXXXX   kampioenschap individueel 10.00  
  Zondag 4 okt Bertha Smit   XXXXXXXXXXXX   Vrij Spelen 10.00  
                     
                     
  Week 41     Ben Slotema   Fred  Thie   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 6 okt Dick Woest   XXXXXXXXXXXX   Najaars competitie 1 13.45  
  Woensdag 7 okt Egbert Westerdijk   XXXXXXXXXXXX   De Trio competitie 13 en 14 19.45  
  Vrijdag 9 okt Adrie Takens   XXXXXXXXXXXX   Vrij Spelen 14.00  
  Zondag 11 okt Roely Vos   XXXXXXXXXXXX   Vrij Spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 42     Erik Heddema   Gert Niejenhuis   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 13 okt Gerrit Buwalda   XXXXXXXXXXXX   Najaars competitie 2 13.45  
  Woensdag 14 okt Christien Westerdijk   XXXXXXXXXXXX   De Trio competitie 15 en 16 19.45  
  Vrijdag 16 okt Jelle Hoekzema   XXXXXXXXXXXX   Vrij Spelen 14.00  
  Zondag 18 okt Rikus Zeewuster   XXXXXXXXXXXX   Vrij Spelen 10.00  
                     
 
                     
  week 43     Arda Leinweber   Marja de Munnink   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 20 okt Gerrit de Groot   XXXXXXXXXXXX   Najaars competitie 3 13.45  
  Woensdag 21 okt Jan Pot   XXXXXXXXXXXX   De Trio competitie 17 en 18 19.45  
  Vrijdag 23 okt Cees v.d. Scheer   XXXXXXXXXXXX   Vrij  Spelen 14.00  
  Zondag 25 okt Jannie Muggen   Henk Muggen   Knaken toernooi 10.00  
                     
 
                     
  Week 44     Rick Jongert   Ankie Jongert   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 27 okt Bé Neef   XXXXXXXXXXXX   Najaars competitie 4 13.45  
  Woensdag 28 okt Greet Philips(of Ma)   XXXXXXXXXXXX   Winter competitie 1 19.45  
  Vrijdag 30 okt Abel van Dam   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 1 nov Egbert Muggen   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  week 45                  
  Dinsdag 3 nov           13.45  
  Woensdag 4 nov           19.45  
  Vrijdag 6 nov           14.00  
  Zondag 8 nov           10.00  
                     
 
                     
  week 46                  
  Dinsdag 10 nov           14.00  
  Woensdag 11 nov           19.45  
  Vrijdag 13 nov           14.00  
  Zondag 15 nov           10.00  
                     
                     
                     
                     
  week 47                  
  Dinsdag 17 nov           14.00  
  Woensdag 18 nov           19.45  
  Vrijdag 20 nov           14.00  
  Zondag 22 nov           10.00  
                     
                     
  week 48                  
  Dinsdag 24 nov           14.00  
  Woensdag 25 nov           19.45  
  Vrijdag  27 nov           14.00  
  Zondag 29 nov           10.00  
                     
 
                     
  week 49                  
  Dinsdag 1 dec           14.00  
  Woensdag 2 dec           19.45  
  Vrijdag 4 dec           14.00  
  Zondag 6 dec           10.00  
                     
                     
  week 50                  
  Dinsdag 8 dec           14.00  
  Woensdag 9 dec           19.00  
  Vrijdag 11 dec           14.00  
  Zondag 13 dec           10.00  
                     
 
                     
  week 51                  
  Dinsdag 15 dec           14.00  
  Woensdag 16 dec           19.45  
  Vrijdag 18 dec           14.00  
  Zondag 20 dec           10.00  
                     
 
                     
  Week 52                  
  Dinsdag 22 dec           0  
  Woensdag 23 dec           0  
  Vrijdag 25 dec           14.00  
  Zondag 27 dec           10.00  
                     
                     
  Week 53                  
  Dinsdag 29 dec              
  Woensdag 30 dec