Kantine en schoonmaakrooster 1e helft 2019  
  januari t/m juni            
                     
Datum Sleutelhouder Activiteit Aanv
                     
  Week 1     Ben Slotema   Rob de Boer   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 1 jan XXXXXXXXXXXX   XXXXXXXXXXXXX   Geen aktiviteiten    
  Woensdag 2 jan Jan Pot   Jan Kiers   Wintercompetitie 7 19.45  
  Vrijdag 4 jan Ineke van Delden   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 14.00  
  Zaterdag 5 jan Feestcommissie   Feestcommissie   Nieuwjaars bijeenkomst 16.00  
  Zondag 6 jan Rikus Zeewuster   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 2     Johan de Wit   Lies de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 8 jan Gerrit de Groot   Henk Aarsen   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 9 jan Jan Dammer   Quentin Ranson   Niveau competitie 1 en 2 19.45  
  Vrijdag 11 jan Pieter Takens   Adrie Takens   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 13 jan Egbert Muggen   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 3     Jan Pot   Jan Kiers   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 15 jan Ineke van Delden   Dick Woest   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 16 jan Herman Molenhuis   Joop Kreeft   Wintercompetitie 8 19.45  
  Vrijdag 18 jan Riemer Haagsma   José Weitenberg   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 20 jan Klaas Niejenhuis   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 4     Riekus Zeewuster   Wiepie Gerding   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 22 jan Abel van Dam   Sineke van Dam   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 23 jan Jannie Muggen   Henk Muggen   Wintercompetitie 9 19.45  
  Vrijdag 25 jan Ina Rijkens   Hannie Hoogeveen   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 27 jan Roely Vos   Ali Popping   Knaken toernooi 10.00  
                     
                     
  Week 5     Ankie Jongert   Rick Jongert   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 29 jan Hannie Hoogeveen   Truida Boxma   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 30 jan Jasper Waldus   Vincent de Wit   Wintercompetitie 10 19.45  
  Vrijdag 1 feb Joop Kreeft   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 3 feb Wim de Wit   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 6     Henk v.d. Veen   Henk Aarsen   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 5 feb Ria Zijlstra   Sineke van Dam   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 6 feb Dick Askes   Giny v.d. Veen   Wintercompetitie 11 19.45  
  Vrijdag 8 feb Annie Franken   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 10 feb Bertha Smit   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 7     Fred Thie   Rob de Visser   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 12 feb Jelle Hoekzema   AlbertJan Oosterhof   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 13 feb Wim Kruizenga   Gert Elsinga   Niveau competitie 3 en 4 19.45  
  Vrijdag 15 feb Abel van Dam   XXXXXXXXXXXX   Vrij Spelen 14.00  
  Zondag 17 feb Cees Bouman   XXXXXXXXXXXX   Vrij Spelen 10.00  
                     
                     
  Week 8     Henk Koning   Kees Prins   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 19 feb Trijn Middelbos   Harrie Vreriks   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 20 feb René Boer-Rookh   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 19.45  
  Vrijdag 22 feb Henk Aarsen   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 24 feb Wim de Wit   Marchien de Wit   Knaken toernooi 10.00  
                     
                     
  Week 9     Johan Jansen   Ina Rijkens   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 26 feb Cees v.d. Scheer   Rieks Boxma   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 27 feb Klaas Niejenhuis   Cees Bouman   Wintercompetitie 12 19.45  
  Vrijdag 1 mrt Ria Zijlstra   Walter Zijlstra   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 3 mrt Egbert Westerdijk   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 10     Bé Neef   Wil Neef   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 5 mrt Gerrit Buwalda   Rob de Visser   Voorjaarscompetitie  1 13.45  
  Woensdag 6 mrt Henk Koning   Kees Prins   Vrij spelen 19.45  
  Vrijdag 8 mrt Annie Franken   Lammie Diets   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 10 mrt Christien Westerdijk   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 11     Johan de Wit   Lies de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 12 mrt Klaas Zwartsenberg   Hannie Hoogeveen   Voorjaarscompetitie  2 13.45  
  Woensdag 13 mrt Rikus Zeewuster   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 19.45  
  Vrijdag 15 mrt Lea de Vries   José Weitenberg   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 17 mrt Hielke de Wit   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 12     Egbert Muggen   Maya de Munnik   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 19 mrt Gerrit de Groot   Lammie Diets   Voorjaarscompetitie  3 13.45  
  Woensdag 20 mrt Egbert Westerdijk   Christien Westerdijk   Niveau competitie 5 en 6 19.45  
  Donderdag 21 mrt Cees Bouman   Gert Elsinga   Alg. leden vergadering 19.30  
  Vrijdag 22 mrt Bé Neef   Wil Neef   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 24 mrt Amela Lie Tin   Quentin Ranson   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 13     Henk v.d.Veen   Ronald Weerheijm   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 26 mrt Rob de Visser   Margriet Oosterhui   voorjaarscompetitie  4 13.45  
  Woensdag 27 mrt Marinus Philips   Greet Philips   Vrij spelen 19.45  
  Vrijdag 29 mrt Siny Moddejonge   Trein Middelbos   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 31 mrt Theo v.d. Meer   Gien Smit   Knaken toernooi 10.00  
                     
 
                     
  Week 14     Gien Smit   Theo vd Meer   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 2 apr Wiepie Gerding   Herman Wassink   Voorjaarscompetitie  5 13.45  
  Woensdag 3 apr Jan Dammer   Ronald Weerheijm   Niveau competitie 7 en 8 19.45  
  Vrijdag 5 apr Miep van Noord   Aad van Noord   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 7 apr Michael Lie Tin   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 15     Henk v.d. Veen   Rob de Boer   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 9 apr Gerrit Buwalda   AlbertJan Oosterhof   Voorjaars competitie  6 13.45  
  Woensdag 10 apr Giny v.d.Veen   Theo Linders   Vrij spelen 19.45  
  Vrijdag 12 apr Lea de Vries   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 14 apr Roely Vos. Geesje Dammer.Ali Popping       Paaseieren toernooi 10.00  
        Rick Jongert   Pieter Takens   Paaseieren toernooi    
                     
 
                     
  Week 16     Ben Slotema   Meine Meinen   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 16 apr Jaap Postema   Geertje Postema   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 17 apr Pieter Takens   Riemer Haagsma   Kampioenschap tireren 19.45  
  Vrijdag 19 apr Wim de Wit   Rick Jongert   Mini Maxi toernooi 10.00  
        Marchien de Wit   Ankie Jongert        
  Zondag 21 apr XXXXXXXXXXXX   XXXXXXXXXXXX   1e Paasdag (geen activiteit)    
                     
 
                     
  week 17     Johan de Wit   Lies de Wit   SCHOONMAAK    
  Maandag  22 apr Klaas Zwartsenberg   Cees v.d. Scheer   2e Paasdag  vrij spelen 10.00  
  Dinsdag 23 apr Jelle Hoekzema   Dinie Lu-is   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 24 apr Arda Leinweber   Maya de Munnink   Niveau competitie 9 en 10 19.45  
  Vrijdag 26 apr Greet Philips   Marinus Philips   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 28 apr Roely Vos   Henk Muggen   Bartje toernooi 10.00  
        Janneke de Wit   Jannie Muggen        
        Annie Franken            
                     
 
                     
  week 18     Ben Slotema   Herman Wassink   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 30 apr Jelle Hoekzema   Marijke Hegge   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 1 mei Jan Dammer   XXXXXXXXXXX   Vrij spelen 19.45  
  Vrijdag 3 mei Miep van Noord   Aad van Noord   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 5 mei Theo Linders   XXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 19     Dik Askes   Lammie Diets   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 7 mei Jelle Hoekzema   Nel Doek   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 8 mei Michael Lie Tin   Irma Lie tin   Kampioenschap pointeren 19.45  
  Donderdag 9 mei Jaap Postema   Geertje Postema   Precisie schieten voorronde 19.45  
  Vrijdag 10 mei Siny Moddejonge   Trijn Middelbos   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 12 mei Jan Kiers   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 20     Fred Thie   Herman Molenhuis   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 14 mei Wiepie Gerding   Meine Meinen   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 15 mei Jasper Waldus   Vincent de Wit   Zomer competitie 1 en 2 19.45  
  Donderdag 16 mei Miep v. Noord   Janny Muggen   Precisie schieten Finale 19.45  
  Vrijdag 17 mei Aad van Noord   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 19 mei Hielke de wit   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 21     Marinus Philips   Greet Philips   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 21 mei Abel van Dam   Sineke van Dam   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 22 mei René BoerRookhu   Michael Lie Ten   Niveau competitie 11 en 12 19.45  
  Vrijdag 24 mei Hanny Hoogeveen   Meine Meinen   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 26 mei Roely Vos   Geesje Dammer   Knakentoernooi 10.00  
                     
                     
  Week 22     Erik Heddema   Gert Niejenhuis   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 28 mei Ina Rijkens   Ineke v. Delden   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 29 mei Gert Niejenhuis   Erik Heddema   Zomer competitie 3 en 4 19.45  
  Vrijdag 31 mei Ann Naaijer   Lea de Vries   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 2 juni Jan Pot   XXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 23     Rene Boer Rookh   Harrie Vreriks   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 4 juni Gerrit de Groot   Margriet Oosterhuis   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 5 juni Henk Koning   Kees Prins   Euro toernooi 19.45  
  Vrijdag 7 juni Theo Linders   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 9 juni XXXXXXXXXXX   XXXXXXXXXXXX   1e Pinksterdag geen aktivite  
                     
 
                     
  week 24     Vincent de Wit   Jasper Waldus   SCHOONMAAK    
  Maandag 10 juni Jelle Hoekzema   Siny Moddejonge   2e Pinksterdag Vrij spelen 10.00  
  Dinsdag 11 juni Jelle Hoekzema   Nel Doek   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 12 juni Herman Molenhuis   Wim Kruizinga   Zomer competitie 5 en 6 19.45  
  Vrijdag 14 juni Jelle Hoekzema   José Weitenberg   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 16 juni Egbert Westerdijk   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 25     Fred Thie   Cees v.d. Scheer   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 18 juni Jelle Hoekzema   Ann Naaijer   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 19 juni Amela Lie Tin   Irma Lie Tin   Euro toernooi 19.45  
  Vrijdag 21 juni Herman Wassimk   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 14.00  
  Zaterdag 22 juni Geesje Dammer   Egbert Muggen   TT toernooi 10.00  
        Theo v.d. Meer   Gert Elsinga      
        Gien Smit   Annie Franken      
  Zondag 23 juni Christien Westerdijk   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 26     Jaap Postema   Geertje Postema   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 25 juni Jelle Hoekzema   Marijke Hegge   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 26 juni Dick Askes   Riemer Haagsma   Niveau competitie 13 en 14 19.45  
  Vrijdag 28 juni Bé Neef   Wil Neef   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 30 juni Pieter Takens   Adrie Takens   Knaken toernooi 10.00  
                     
Kl