kantine en schoonmaakrooster 1e helft 2018  
  januari t/m juni            
                     
Datum Sleutelhouder Activiteit Aanv
                     
  Week 1     Ben Slotema   Rob de Boer   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 2 jan Jelle Hoekzema   Wiepie Gerding   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 3 jan Jan Pot   Jan Kiers   Wintercompetitie  8 19.45  
  Vrijdag 5 jan Ineke van Delden   Marietje Knol   Vrij spelen 14.00  
  Zaterdag 6 jan Feestcommissie   Feestcommissie   Nieuwjaars bijeenkomst 16.00  
  Zondag 7 jan Rikus Zeewuster   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 2     Johan de Wit   Lies de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 9 jan Gerrit Buwalda   AlbertJan Oosterh   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 10 jan Jan Dammer   Quentin Ranson   Niveau competitie 1 en 2 19.45  
  Vrijdag 12 jan Pieter Takens   Adrie Takens   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 14 jan Egbert Muggen   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 3     Jan Pot   Jan Kiers   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 16 jan Jelle Hoekzema   Lammie Diets   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 17 jan Herman Molenhuis   Joop Kreeft   Wintercompetitie  9 19.45  
  Vrijdag 19 jan Riemer Haagsma   José Weitenberg   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 21 jan Klaas Niejenhuis   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 4     Riekus Zeewuster   Wiepie Gerding   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 23 jan Abel van Dam   Sineke van Dam   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 24 jan Jannie Muggen   Henk Muggen   Wintercompetitie  10 19.45  
  Vrijdag 26 jan Ina Rijkens   Ineke v. Delden   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 28 jan Roely Vos   Ali Popping   Knaken toernooi 10.00  
                     
                     
  Week 5     Johan de Wit   Lies de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 30 jan Jelle Hoekzema   Truida Boxma   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 31 jan Jasper Waldus   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 19.45  
  Vrijdag 2 feb Ankie Jongert   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 4 feb Wim de Wit   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 6     Fred Thie   Rob de Visser   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 6 feb Jelle Hoekzema   Hennie Luitjes   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 7 feb Dick Askes   Amela Lie Tin   Wintercompetitie  11 19.45  
  Vrijdag 9 feb Annie Franken   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 11 feb Bertha Smit   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 7     Hielke de Wit   Janneke de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 13 feb Jelle Hoekzema   Ineke v. Delden   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 14 feb Wim Kruizenga   Gert Elsinga   Niveau competitie 3 en 4 19.45  
  Vrijdag 16 feb Abel van Dam   XXXXXXXXXXXX   Vrij Spelen 14.00  
  Zondag 18 feb Riekus Zeewuster   XXXXXXXXXXXX   Vrij Spelen 10.00  
                     
                     
  Week 8     Henk Koning   Kees Prins   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 20 feb Jelle Hoekzema   Trijn Middelbos   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 21 feb Klaas Niejenhuis   Cees Bouman   Wintercompetitie 12 19.45  
  Vrijdag 23 feb Henk v.d.Veen   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 25 feb Wim de Wit   Marchien de Wit   Knaken toernooi 10.00  
                     
                     
  Week 9     Johan Jansen   Ina Rijkens   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 27 feb Jelle Hoekzema   Rieks Boxma   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 28 feb Vincent de Wit   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 19.45  
  Donderdag 1 mrt Cees Bouman   Wim Kruizenga   Leden vergadering 19.00  
  Vrijdag 2 mrt Geertje Postema   Jaap Postema   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 4 mrt Gert Niejenhuis   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 10     Bé Neef   Wil Neef   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 6 mrt Gerrit Buwalda   Rob de Visser   Voorjaarscompetitie  1 13.45  
  Woensdag 7 mrt Henk Koning   Kees Prins   Doubletten competitie 19.45  
  Vrijdag 9 mrt Annie Franken   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 11 mrt Bertha Smit   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 11     Rick Jongert   Ankie Jongert   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 13 mrt Jelle Hoekzema   Hannie Hoogeveen   Voorjaarscompetitie  2 13.45  
  Woensdag 14 mrt Klaas Niejenhuis   Joop Kreeft   Doubletten competitie 19.45  
  Vrijdag 16 mrt Ina Rijkens   Lea de Vries   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 18 mrt Roely Vos   Harry Freriks   Paaseieren toernooi 10.00  
        Pieter Takens   Rick Jongert        
        Adrie Takens            
                     
 
                     
  Week 12     Egbert Muggen   Maya de Munnik   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 20 mrt Jelle Hoekzema   Gerrit de Groot   Voorjaarscompetitie  3 13.45  
  Woensdag 21 mrt Egbert Westerdijk   Christien Westerdijk   Doubletten competitie 19.45  
  Vrijdag 23 mrt Dick Askes   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 25 mrt Amela Lie Tin   Quentin Ranson   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 13     Johan de Wit   Lies de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 27 mrt Jelle Hoekzema   Margriet Oosterhui   voorjaarscompetitie  4 13.45  
  Woensdag 28 mrt Marinus Philips   Greet Philips   Doubletten competitie 19.45  
  Vrijdag 30 mrt Ali Popping   Ankie Jongert   Mini Maxi toernooi 10.00  
        Nico Heij   Rick Jongert        
        Alie Heij            
  Zondag 1 apr XXXXXXXXXXXX   XXXXXXXXXXXX   1e Paasdag (geen aktivi)    
                     
 
                     
  Week 14     Gien Smit   Theo vd Meer   SCHOONMAAK    
  Maandag 2 apr Arda Leinweber   xxxxxxxxxxxxxx   2e Paasdag vrij spelen 10.00  
  Dinsdag 3 apr Gerrit Buwalda   AlbertJan Oosterh   Voorjaarscompetitie  5 13.45  
  Woensdag 4 apr Wim de Wit   Marchien de Wit   Doublette competitie/finale 19.45  
  Vrijdag 6 apr Miep van Noord   Aad van Noord   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 8 apr Geesje Dammer   Michael Lie Tin   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 15     Ben Slotema   Meine Meinen   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 10 apr Jelle Hoekzema   Herman Wassink   Voorjaars competitie  6 13.45  
  Woensdag 11 apr Jasper Waldus   Vincent de Wit   Res avond Doublette comp 19.45  
  Vrijdag 13 apr Riemer Haagsma   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 15 apr Siny Moddejonge   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 16     Nico Heij   Alie Heij   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 17 apr Jelle Hoekzema   Meine Meinen   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 18 apr Egbert Westerdijk   Christien Westerdijk   Kampioenschap tireren 19.45  
  Vrijdag 20 apr Bé Neef   Wil Neef   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 22 apr Roely Vos   Geesje Dammer   Knakentoernooi 10.00  
                     
 
                     
  week 17     Anton Carabain   Mien Carabain   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 24 apr Jelle Hoekzema   Jaap Vegter   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 25 apr Arda Leinweber   Maya de Munnink   Niveau competitie 5 en 6 19.45  
  Vrijdag 27 apr Hennie Luitjes   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 14.00  
  Zaterdag  28 apr Roely Vos   Henk Muggen   Bartje toernooi 10.00  
        Janneke de Wit   Jannie Muggen        
        Annie Franken            
  Zondag 29 apr Marchien de Wit   XXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  week 18     Ben Slotema   Herman Wassink   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 1 mei Jelle Hoekzema   Dinie Lu-is   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 2 mei Jan Dammer   Gert Elsinga   Niveau competitie 7 en 8 19.45  
  Vrijdag 4 mei Miep van Noord   Aad van Noord   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 6 mei Hielke de Wit   XXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 19     Dik Askes   Lammie Diets   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 8 mei Jelle Hoekzema   Nel Doek   Dinsdagmiddag 14.00  
  Dinsdag 8 Mei Arda Leinweber   Maya de Munnink   Precisie schieten voorronde 19.45  
  Woensdag 9 mei Henk Muggen   Jannie Muggen   Kampioenschap plaatsen 19.45  
  Vrijdag 11 mei Pieter Takens   Adrie Takens   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 13 mei Jan Kiers   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 20     Fred Thie   Herman Molenhuis   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 15 mei Jelle Hoekzema   Chiel Bos   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 16 mei Egbert Westerdijk   Christien Westerdijk   Zomer competitie 1 en 2 19.45  
  Donderdag 17 mei Riemer Haagsma   XXXXXXXXXXXXX   Precisie schieten finale 19.45  
  Vrijdag 18 mei Nico Heij   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 20 mei XXXXXXXXXXXXX   XXXXXXXXXXXXX   1e pinksterdag (geen aktivi)  
                     
                     
  Week 21     Marinus Philips   Greet Philips   SCHOONMAAK    
  Maandag 21 mei Roely Vos   XXXXXXXXXXXX   2e pinksterdag(vrij spelen) 10.00  
  Dinsdag 22 mei Abel van Dam   Sineke van Dam   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 23 mei René BoerRookhu   Michael Lie Ten   Niveau competitie 9 en 10 19.45  
  Vrijdag 25 mei Henk v.d. Veen   Lea de Vries   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 27 mei Theo v.d. Meer   Gien Smit   Knakentoernooi 10.00  
                     
                     
  Week 22     Erik Heddema   Gert Niejenhuis   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 29 mei Geertje Postema   Jaap Postema   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 30 mei Gert Niejenhuis   Erik Heddema   Zomer competitie 3 en 4 19.45  
  Vrijdag 1 juni Miep van Noord   XXXXXXXXXXX   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 3 juni Jan Pot   XXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 23     Rene Boer Rookh   Harrie Vreriks   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 5 juni Harrie Vreriks   Gerrit de Groot   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 6 juni Henk Koning   Kees Prins   Niveau competitie 11 en 12 19.45  
  Vrijdag 8 juni Gerrit de Groot   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 10 juni Egbert Muggen   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  week 24     Fred Thie   Rob de Boer   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 12 juni Jelle Hoekzema   Siny Moddejonge   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 13 juni Herman Molenhuis   Wim Kruizinga   Zomer competitie 5 en 6 19.45  
  Vrijdag 15 juni Jelle Hoekzema   José Weitenberg   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 17 juni Bertha Smit   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 25     Vincent de Wit   Jasper Waldus   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 19 juni Jelle Hoekzema   Henk van der Veen   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 20 juni Riemer Haagsma   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 19.45  
  Vrijdag 22 juni Rob de Viser   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 14.00  
  Zaterdag 23 juni Geesje Dammer   Theo van der Meer   TT toernooi 10.00  
        Nico Heij   Gien Smit      
        Alie Heij          
  Zondag 24 juni Gert Elsinga   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 26     Jaap Postema   Geertje Postema   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 26 juni Jelle Hoekzema   Ann Naaijer   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 27 juni Erik Heddema   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 19.45  
  Vrijdag 29 juni Bé Neef   Wil Neef   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 1 juli Miep van Noord   Aad van Noord   Knaken toernooi 10.00