Kantine en schoonmaakrooster 2e helft 2018  
  Juli t/m december            
                     
Datum Sleutelhouder Activiteit Aanv
                     
  Week 27     Ben Slotema   Henk v.d. Veen   SCHOONMAAK    
  Zondag  1 juli Miep van Noord   Aad van Noord   Knakentoernooi 10.00  
  Dinsdag 3 juli Jelle Hoekzema   Dinie Lu-is   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 4 juli Jan Pot   Jan Kiers   Euro toernooi 19.45  
  Vrijdag 6 juli Gerrit de Groot   Meine Meinen   vrij spelen 14.00  
  Zondag 8 juli Michael Lie Tin   Irma Lie Tin   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 28     Johan de Wit   Lies de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 10 juli Abel van Dam   Cees v.d. Scheer   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 11 juli Erik Heddema   Gert Niejenhuis   Zomer competitie 9 en 10 19.45  
  Vrijdag  13 Juli Hennie Luitjes   Lea de Vries   vrij spelen 14.00  
  Zondag 15 juli Pieter Takens   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 29     Jan Pot   Jan Kiers   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 17 juli Rob de Visser   Lammie Diets   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 18 juli Jan Dammer   René BoerRookhu   Euro toernooi 19.45  
  Vrijdag 20 juli Jaap Postema   Geertje Postema     14.00  
  Zondag 22 juli Amela Lie Tin   Quentin Ranson   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 30     Hielke de Wit   Janneke de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 24 juli Jelle Hoekzema   Siny Moddejonge   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 25 juli Henk Muggen   Janny Muggen   Zomer competitie 11 en 12 19.45  
  Vrijdag  27 juli Bé Neef   Wil Neef        
  Zondag 29 juli Theo v.d. Meer   Gien Smit   Knaken toernooi 10.00  
                     
                     
  Week 31     Johan de Wit   Lies de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 31 juli Jelle Hoekzema   Margriet Oosterhuis   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 1 aug Egbert Muggen   Wim Kruizinga   Niveau competitie 13 en 14 19.45  
  Vrijdag 3 aug Adrie Takens   Pieter Takens   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 5 aug Theo Linders   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 32     Ina Jansen   Johan Jansen   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 7 aug Jelle Hoekzema   Hennie Luitjes   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 8 aug Egbert Westerdijk   Cristien Westerdijk   Euro toernooi 19.45  
  Vrijdag 10 aug Jelle Hoekzema   Hannie Hoogeveen   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 12 aug Gert Niejenhuis   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 33     Ben Slotema   Wiepie Gerding   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 14 aug Jelle Hoekzema   Ann Naaijer   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 15 aug Herman Molenhuis   Gert Elzinga   Zomer competitie 13 en 14 19.45  
  Vrijdag 17 aug Ineke v. Delden   Ankie Jongert   Vrij Spelen 14.00  
  Zondag 19 aug Annie Franken   XXXXXXXXXXX   Vrij Spelen 10.00  
                     
                     
  Week 34     Henk Koning   Kees Prins   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 21 aug Jelle Hoekzema   Trijn Middelbos   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 22 aug Rick Jongert   Ankie Jongert   Euro toernooi Vaste partner 19.45  
  Vrijdag 24 aug Dick Askes   Meine Meinen   Vrij spelen 14.00  
  Zaterdag 25 aug Feest commissie   Feestcommissie   Barbecue toernooi    
  Zondag 26 aug Bertha Smit   XXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  week 35     Fred Thie   Rob de Boer   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 28 aug Jelle Hoekzema   Nel Doek   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 29 aug Aad van Nooed   Miep van Noord   Zomer competitie 15 en 16 19.45  
  Vrijdag 31 aug Annie Franken   Cees v.d. Scheer   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 2 sep Rikus Zeewuster   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 36             SCHOONMAAK    
  Dinsdag 4 sep         Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 5 sep         Kaas-Wijn toernooi 10.00  
                     
                     
  Vrijdag 7 sep         Vrij spelen 14.00  
  Zondag 9 sep         Vrij spelen 10.00