Kantine en schoonmaakrooster 2e helft 2018  
  Juli t/m december            
                     
Datum Sleutelhouder Activiteit Aanv
                     
  Week 27     Ben Slotema   Henk v.d. Veen   SCHOONMAAK    
  Zondag  1 juli Miep van Noord   Aad van Noord   Knakentoernooi 10.00  
  Dinsdag 3 juli Jelle Hoekzema   Dinie Lu-is   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 4 juli Jan Pot   Jan Kiers   Euro toernooi 19.45  
  Vrijdag 6 juli Gerrit de Groot   Meine Meinen   vrij spelen 14.00  
  Zondag 8 juli Michael Lie Tin   Irma Lie Tin   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 28     Johan de Wit   Lies de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 10 juli Abel van Dam   Cees v.d. Scheer   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 11 juli Erik Heddema   Gert Niejenhuis   Zomer competitie 9 en 10 19.45  
  Vrijdag  13 Juli Hennie Luitjes   Lea de Vries   vrij spelen 14.00  
  Zondag 15 juli Pieter Takens   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 29     Jan Pot   Jan Kiers   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 17 juli Jelle Hoekzema   Lammie Diets   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 18 juli Jan Dammer   René BoerRookhu   Euro toernooi 19.45  
  Vrijdag 20 juli Jaap Postema   Geertje Postema     14.00  
  Zondag 22 juli Amela Lie Tin   Quentin Ranson   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 30     Hielke de Wit   Janneke de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 24 juli Rob de Visser   Siny Moddejonge   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 25 juli Henk Muggen   Janny Muggen   Zomer competitie 11 en 12 19.45  
  Vrijdag  27 juli Bé Neef   Wil Neef        
  Zondag 29 juli Theo v.d.Meer   Gien Smit   Knaken toernooi 10.00  
                     
                     
  Week 31     Johan de Wit   Lies de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 31 juli Jelle Hoekzema   Margriet Oosterhuis   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 1 aug Egbert Muggen   Wim Kruizinga   Niveau competitie 13 en 14 19.45  
  Vrijdag 3 aug Jelle Hoekzema   Hannie Hoogeveen   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 5 aug Theo Linders   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 32     Ina Jansen   Johan Jansen   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 7 aug Jelle Hoekzema   Harm Luitjes   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 8 aug Egbert Westerdijk   Cristien Westerdijk   Euro toernooi 19.45  
  Vrijdag 10 aug Adrie Takens   Pieter Takens   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 12 aug Gert Niejenhuis   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 33     Ben Slotema   Wiepie Gerding   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 14 aug Jelle Hoekzema   Ann Naaijer   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 15 aug Herman Molenhuis   Gert Elzinga   Zomer competitie 13 en 14 19.45  
  Vrijdag 17 aug Ineke v. Delden   Ankie Jongert   Vrij Spelen 14.00  
  Zondag 19 aug Annie Franken   XXXXXXXXXXX   Vrij Spelen 10.00  
                     
                     
  Week 34     Henk Koning   Kees Prins   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 21 aug Jelle Hoekzema   Trijn Middelbos   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 22 aug Rick Jongert   Ankie Jongert   Euro toernooi Vaste partner 19.45  
  Vrijdag 24 aug Dick Askes   Meine Meinen   Vrij spelen 14.00  
  Zaterdag 25 aug Feest commissie   Feestcommissie   Barbecue toernooi    
  Zondag 26 aug Bertha Smit   XXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  week 35     Fred Thie   Rob de Boer   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 28 aug Jelle Hoekzema   Nel Doek   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 29 aug Aad van Nooed   Miep van Noord   Zomer competitie 15 en 16 19.45  
  Vrijdag 31 aug Annie Franken   Cees v.d. Scheer   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 2 sep Rikus Zeewuster   XXXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 36     Rick Jongert   Ankie Jongert   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 4 sep Riemer Haagsma   Ineke van Delden   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 5 sep Roely Vos   Theo v.d.Meer   Kaas-Wijn toernooi 10.00  
        Janneke de Wit   Wim Kruizenga        
        Abel van Dam            
  Vrijdag 7 sep Ineke vanDelden    Hannie Hoogeveen   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 9 sep Henk Muggen   XXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  week 37     Wil Neef   Bé Neef   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 11 sep Annie Franken   Wiepie Gerding   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 12 sep Riemer Haagsma   Joop Kreeft   Euro toernooi 19.45  
  Vrijdag 14 sep Siny Moddejonge   Trijn Middelbos   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 16 sep Jan Pot   XXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 38     Egbert Muggen   Maya de Munnik   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 18 sep Geertje Postema   Jaap Postema   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 19 sep Jan Dammer   Gert Elsinga   Niveau competitie 15 en 16 19.45  
  vrijdag 21 sep Lea de Vries   Jaap Postema   Vrij spelen 14.00   
  Zondag 23 sep Bertha Smit   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 39     Johan de Wit   Lies de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 25 sep Wiepie Gerding   Margriet Oosterhuis   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 26 sep Jasper Waldus   Vincent de Wit   Vrij Spelen 19.45  
  Vrijdag 28 sep Miep Prins   Aad van Noord   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 30 sep Pieter Takens   Adrie Takens   Knaken toernooi 10.00  
                     
 
                     
  Week 40     Gien Smit   Theo vd Meer   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 2 okt Abel van Dam   Sineke van Dam   Najaarscompetitie  1 13.45  
  Woensdag 3 okt Michael Lie Ten   Irma Lie Tin   Wintercompetitie 1 19.45  
  Vrijdag  5 okt Marietje Knol   Klaas Niejenhuis   Vrij spelen 14.00  
  Zaterdag 6 okt Geesje Dammer   Roely Vos   Kampioenschap individueel 10.00  
  Zondag 7 okt Hielke de Wit   Janneke de Wit   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 41     Ben Slotema   Meine Meinen   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 9 okt Rob de Visser   Herman Wassink   Najaarscompetitie  2 13.45  
  Woensdag 10 okt Henk Koning   Cees Prins   Niveau competitie 17 en 18 19.45  
  Vrijdag 12 okt Klaas Niejenhuis   Johan Jansen   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 14 okt Michael Lie Tin   Irma Lie Ten   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 42     Herman Molenhuis   Fred Thie   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 16 okt Rieks Boxma   Truida Boxma   Najaarscompetitie  3 13.45  
  Woensdag 17 okt Rick Jongert   XXXXXXXXXXX   Vrij spelen 19.45  
  Vrijdag 19 okt Greet Philips   Ann Naaijer   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 21 okt Henk Muggen   Jannie Muggen   Knaken toernooi 10.00  
                     
 
                     
  week 43     Dick Askes   Lammie Diets   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 23 okt Gerrit Buwalda   Ina Rijkens-Janssen   Najaarscompetitie  4 13.45  
  Woensdag 24 okt René BoerRookhui   Arda Leinweber   Wintercompetitie 2 19.45  
  Vrijdag 26 okt Klaas Niejenhuis   Herman Wassink   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 28 okt Rikus Zeewuster   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 44     Jan Dammer   Henk v.d.Veen   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 30 okt Harm Luitjes   Dinie Lu-is   Najaarscompetitie  5 13.45  
  Woensdag 31 okt Janny Muggen   Gert Elsinga   Wintercompetitie 3 19.45  
  Vrijdag 2 nov Johan Jansen   Sineke van Dam   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 4 nov Jan Kiers   XXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  week 45     Ben Slotema   Gerrit de Groot   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 6 nov Gerrit Buwalda   AlbertJan Oosterhof   Najaarscompetitie  6 13.45  
  Woensdag 7 nov Cees Bouman   Joop Kreeft   Vrij spelen 19.45  
  Vrijdag 9 nov Truida Boxma   Rieks Boxma   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 11 nov Egbert Muggen   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  week 46     Fred Thie   Henk v.d. Veen   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 13 nov Lea de Vries   Trijn Middelbos   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 14 nov Christien WesterdijkEgbert Westerdijk   Egbert Westerdijk   Wintercompetitie 4 19.45  
  Vrijdag 16 nov Bé Neef   Wil Neef   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 18 nov Roely Vos   Wim de wit   Snert toernooi 10.00  
        Geesje Dammer   Marchien de wit        
        Janneke de Wit            
                     
                     
  week 47     Anton Carabain   Mien Carabain   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 20 nov Siny Moddejonge   Herman Wassink   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 21 nov Herman Molenhuis   Cees Bouman   Niveau competitie 19 en 20 19.45  
  Vrijdag 23 nov Riemer Haagsma   Sineke van Dam   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 25 nov Theo v.d. Meer   Gien Smid   Knaken toernooi 10.00  
                     
                     
  week 48     Erik Heddema   Gert Niejenhuis   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 27 nov Ina Rijkens   Gerrit de Groot   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 28 nov Marinus Philips   Greet Philips   Wintercompetitie 5 19.45  
  Vrijdag  30 nov Dinie Lu-is   José Weitenberg   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 2 dec Cristien Westerdijk   Egbert Westerdijk   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  week 49     Rene Boer Rookh   Adri Takens   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 4 dec Gerrit Buwalda   AlbertJan Oosterhof   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 5 dec Cees Prins   Henk Koning   Vrij spelen 19.45  
  Vrijdag 7 dec Greet Philips   Lammie Diets   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 9 dec Amela Lie Tin   Quentin Ranson   Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  week 50     Vincent de Wit   Jasper Waldus   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 11 dec Dick Askes   Cees v.d. Scheer   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 12 dec Feestcommissie   Feestcommissie   Sjoelen en kaarten 19.00  
  Vrijdag 14 dec Rikus Zeewuster   Marietje Knol   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 16 dec Theo Linders   XXXXXXXXXXXX   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  week 51     Johan de Wit   Lies de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 18 dec Hanny Hoogeveen   Ann Naaijer   Dinsdagmiddag 14.00  
  Woensdag 19 dec Jasper Waldus   Vincent de Wit   Winter competitie 6 19.45  
  Vrijdag 21 dec Rieks Boxma   Truida Boxma   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 23 dec Roely / Geesje / Ali   XXXXXXXXXXXX   Knaken toernooi aangekleed 10.00  
                     
 
                     
  Week 52     Anton Carabain   Mien Carabain   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 25 dec xxxxxxxxxxxxxxx   xxxxxxxxxxxxxxx   geen aktiviteiten 0  
  Woensdag 26 dec xxxxxxxxxxxxxxx   xxxxxxxxxxxxxxx   geen aktiviteiten 0  
  Vrijdag 28 dec Theo Linders   xxxxxxxxxxxxxxx   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 30 dec Bertha Smit   xxxxxxxxxxxxxxx   Vrij spelen 10.00  
                Vr