Kantine- en Schoonmaakrooster 2022    
  1 Februari t/m week 13            
                     
Datum Sleutelhouder Activiteit Aanv
                     
                     
  Week 5     Marcel Muggen   Egbert Muggen   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 1 feb Ria Zijlstra         13.00  
  Woensdag 2 feb Wim Dragt       Vrij spelen 18.45  
  Vrijdag 4 feb Dick Woest         13.00  
  Zondag 6 feb Sieny Moddejongen         09.30  
                     
                     
  Week 6     Ben Slotema   Ina Kamp   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 8 feb Klaas Albert Blom         13.00  
  Woensdag 9 feb Wim Kruizinga       Niveaucompetitie ronde 1 18.45  
  Vrijdag 11 feb Ria Jaspers         13.00  
  Zondag 13 feb Klaas Nijenhuis         09.30  
                     
                     
  Week 7     Henk vd Veen   Rob de Visser   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 15 feb Wiebe Hoekstra         13.00  
  Woensdag 16 feb Marja de Munnik       Niveaucompetitie ronde 2 18.45  
  Vrijdag 18 feb Margriet Oosterhuis       13.00  
  Zondag 20 feb Egbert Muggen         09.30  
                     
 
                     
  Week 8     Jasper Waldus   Vincent de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 22 feb Klaas Zwartsenberg         13.00  
  Woensdag 23 feb Jan Pot       Eurotoernooi la mle 18.45  
  Vrijdag 25 feb Hanneke Schomaker         13.00  
  Zondag 27 feb Ankie Jongert   Rick Jongert   Knakentoernooi 09.30  
                     
                     
  Week 9     Lea de Vries   Wiepie Gerding   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 1 mrt Jelle Hoekzema       Voorjaarscompetitie 1 13.00  
  Woensdag 2 mrt Hans Eldering       Niveaucomp. Wedstr. 3 en 4 18.45  
  Vrijdag 4 mrt Lea de Vries         13.00  
  Zaterdag 5 mrt         NPC speeldag Emmen    
  Zondag 6 mrt Wim de Wit       09.30  
                     
 
                     
  Week 10     Hielke de Wit   Janneke de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 8 mrt Rien Matien       Voorjaarscompetitie 2 13.00  
  Woensdag 9 mrt Ria Zijlstra         18.45  
  Vrijdag 11 mrt Henk Aarsen         13.00  
  Zondag 13 mrt Marchien de Wit         09.30  
                     
 
                     
  Week 11     Ben Slotema   Ria Zijlstra   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 15 mrt Roelof Matien       Voorjaarscompetitie 3 13.00  
  Woensdag 16 mrt Wim Dragt       Euro toern. Hoog Laag l m 18.45  
  Vrijdag 18 mrt Ann Naaijer         13.00  
  Zondag 20 mrt Annie Franken       09.30  
                     
 
                     
  Week 12     Ankie Jongert   Rick Jongert   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 22 mrt Dick Askes       Voorjaarscompetitie 4 13.00  
  Woensdag 23 mrt Theo Linders       Eurotoern. per doubl. aanm. 18.45  
  Vrijdag 25 mrt Riemer Haagsma         13.00  
  Zondag 27 mrt Geesje Dammer   Roely Vos   Paaseierentoernooi 09.30  
                     
 
                     
  Week 13     Johan de Wit   Lies de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 29 mrt Gerrit Buwalda       Voorjaarscompetitie 5 13.00  
  Woensdag 30 mrt Arda Leinweber       Eurotoernooi la mle 18.45  
  Vrijdag 1 apr Jelle Hoekzema         13.00  
  Zondag 2 apr Bertha Smit       09.30