Kantine- en Schoonmaakrooster 2022    
  Januari tot en met week 13            
                     
Datum Sleutelhouder Activiteit Aanv
                     
  Week 1     Heero Dammer   Geesje Dammer   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 4 jan Dick Askes         13.00  
  Woensdag 5 jan Nettie Dragt         18.45  
  Vrijdag 7 jan Henk Aarsen         13.00  
  Zaterdag 8 jan         Nieuwjaarsreceptie 16.00  
  Zondag 9 jan Annie Franken         09.30  
                     
                     
  Week 2     Jan Dammer   Erik Heddema   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 11 jan Gerrit Buwalda         13.00  
  Woensdag 12 jan Wim Dragt         18.45  
  Vrijdag 14 jan Hannie Hoogeveen         13.00  
  Zondag 16 jan Erik Meier         09.30  
                     
                     
  Week 3     Johan de Wit   Lies de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 18 jan Gerrit de Groot         13.00  
  Woensdag 19 jan Wim Kruizinga         18.45  
  Vrijdag 21 jan Riemer Haagsma         13.00  
  Zondag 23 jan Ingrid Meier         09.30  
                     
                     
  Week 4     Kees Prins   Henk Koning   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 25 jan Cees vd Scheer         13.00  
  Woensdag 26 jan Theo Linders         18.45  
  Vrijdag 28 jan Jelle Hoekzema         13.00  
  Zondag 30 jan Adri Takens   Pieter Takens   Knakentoernooi 09.30  
                     
                     
  Week 5     Marcel Muggen   Egbert Muggen   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 1 feb Ria Zijlstra         13.00  
  Woensdag 2 feb Egbert Westerdijk       Niveaucomp. Wedstr. 1 en 2 18.45  
  Vrijdag 4 feb Dick Woest         13.00  
  Zondag 6 feb Sieny Moddejongen         09.30  
                     
                     
  Week 6     Ben Slotema   Ina Kamp   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 8 feb Klaas Albert Blom         13.00  
  Woensdag 9 feb Christien Westerdijk         18.45  
  Donderdag 10 feb Roely Vos       Alg.ledenvergadering 19.30  
  Vrijdag 11 feb Ria Jaspers         13.00  
  Zondag 13 feb Klaas Nijenhuis         09.30  
                     
                     
  Week 7     Henk vd Veen   Rob de Visser   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 15 feb Wiebe Hoekstra         13.00  
  Woensdag 16 feb Marja de Munnik         18.45  
  Vrijdag 18 feb Margriet Oosterhuis       13.00  
  Zondag 20 feb Egbert Muggen         09.30  
                     
 
                     
  Week 8     Jasper Waldus   Vincent de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 22 feb Klaas Zwartsenberg         13.00  
  Woensdag 23 feb Jan Pot       Eurotoernooi la mle 18.45  
  Vrijdag 25 feb Hanneke Schomaker         13.00  
  Zondag 27 feb Ankie Jongert   Rick Jongert   Knakentoernooi 09.30  
                     
                     
  Week 9     Lea de Vries   Wiepie Gerding   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 1 mrt Jelle Hoekzema       Voorjaarscompetitie 1 13.00  
  Woensdag 2 mrt Hans Eldering       Niveaucomp. Wedstr. 3 en 4 18.45  
  Vrijdag 4 mrt Lea de Vries         13.00  
  Zaterdag 5 mrt         NPC speeldag Emmen    
  Zondag 6 mrt Wim de Wit       09.30  
                     
 
                     
  Week 10     Hielke de Wit   Janneke de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 8 mrt Rien Matien       Voorjaarscompetitie 2 13.00  
  Woensdag 9 mrt Nettie Dragt         18.45  
  Vrijdag 11 mrt Henk Aarsen         13.00  
  Zondag 13 mrt Marchien de Wit         09.30  
                     
 
                     
  Week 11     Ben Slotema   Attie Kruit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 15 mrt Roelof Matien       Voorjaarscompetitie 3 13.00  
  Woensdag 16 mrt Wim Dragt       Euro toern. Hoog Laag l m 18.45  
  Vrijdag 18 mrt Hannie Hoogeveen         13.00  
  Zondag 20 mrt Ann Naaijer       09.30  
                     
 
                     
  Week 12     Ankie Jongert   Rick Jongert   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 22 mrt Dick Askes       Voorjaarscompetitie 4 13.00  
  Woensdag 23 mrt Wim Kruizinga       Eurotoern. per doubl. aanm. 18.45  
  Vrijdag 25 mrt Riemer Haagsma         13.00  
  Zondag 27 mrt Geesje Dammer   Roely Vos   Paaseierentoernooi 09.30  
                     
 
                     
  Week 13     Johan de Wit   Lies de Wit   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 29 mrt Gerrit Buwalda       Voorjaarscompetitie 5 13.00  
  Woensdag 30 mrt Arda Leinweber       Eurotoernooi la mle 18.45  
  Vrijdag 1 apr Jelle Hoekzema         13.00  
  Zondag 2 apr Bertha Smit       09.30