Kantine- en Schoonmaakrooster 2023    
  Week 1 t/m week 13            
                     
  Datum Sleutelhouder Activiteit Aanv  
   
                     
  Week 1 ###   Johan en Lies de Wit            
  Zondag 1 jan Nieuwjaarsdag       Geen activiteit 10.00  
  Dinsdag 3 jan Ineke van Delden       Vrij spelen 13.45  
  Woensdag 4 jan Jan Dammer       Vrij spelen 19.45  
  Vrijdag 6 jan Harry Oortwijn       Vrij spelen 13.45  
  Zaterdag 7 jan Feestcommissie       Nieuwjaarsreceptie 16.00  
  Zondag 8 jan Arda Leinweber       Vrij spelen 10.00  
      j              
   
                     
  Week 2     Netty en Wim Dragt            
  Dinsdag 10 jan Klaas Zwartsenburg       Vrij spelen 13.45  
  Woensdag 11 jan Christien Westerdijk       Wintercompetitie wedstrijd 7 19.45  
  Vrijdag 13 jan Erik Meier       Vrij spelen 13.45  
  Zondag 15 jan Egbert Muggen       Vrij spelen 10.00  
                     
   
                     
  Week 3     Hero en Geesje Dammer            
  Dinsdag 17 jan Hannie Hoogeveen       Vrij spelen 13.45  
  Woensdag 18 jan Christien Westerdijk       Wintercompetitie wedstrijd 8 19.30  
  vrijdag 20 jan Ingrid Meier       Vrij spelen 13.45  
  Zondag 22 jan Maja Munnik       Vrij spelen 10.00  
                     
   
                     
  Week 4     Margriet Oosterhuis Henk vd Veen        
  Dinsdag 24 jan Herman Molenhuis       Vrij spelen 13.45  
  Woensdag 25 jan Jan Pot       Wintercompetitie wedstrijd 9 19.45  
  Vrijdag 27 jan Ann Naaijer     Vrij spelen 13.45  
  Zondag 29 jan Pieter en AdriTakens     Knakentoernooi 10.00  
                     
   
                     
  Week 5     Sander Kremer   Rob de Visser        
  Dinsdag 31 jan Hanneke Schomaker       Vrij spelen 13.45  
  Woensdag 1 feb Christien Westerdijk       Wintercompetitie wedstrijd 10 19.45  
  Vrijdag 3 feb Henk Aarsen       Vrij spelen 13.45  
  Zondag 5 feb Klaas Niejenhuis       Vrij spelen 10.00  
                     
  Week 6     Tjitske Woud   Rien Matien        
  Dinsdag 7 feb Cees vd Scheer   Paul Pil   Vrij spelen 13.45  
  Woensdag 8 feb Henk Koning       Wintercompetitie wedsstrijd 11 19.45  
  Donderdag 9 feb Geesje Dammer   Roely Vos   Alg. Ledenvergadering 19.30  
  Vrijdag 10 feb Gerrit de Groot       Vrij spelen 13.45  
  Zondag 12 feb Lea de Vries   Bert de Wit   Vrij spelen 10.00  
            Adr        
 
                     
  Week 7     Lea de Vries   Cees vd Scheer        
  Dinsdag 14 feb Dick Woest       Vrij spelen 13.45  
  Woensdag 15 feb Christien Westerdijk       Wintercompetitie wedstrijd 12 19.45  
  Vrijdag 17 feb Ineke van Delden   Andr Lich   Vrij spelen 13.45  
  Zondag 19 feb Annie Franken       Vrij spelen 10.00  
                     
   
                     
  Week 8     Erik Heddema   Jan Dammer        
  Dinsdag 21 feb Dick Askes       Vrij spelen 13.45  
  Woensdag 22 feb Jasper Waldus       Vrij spelen 19.45  
  Vrijdag 24 feb Rien Matien   Tjitske Woud   Vrij spelen 13.45  
  Zondag 26 feb Wim en Marchien de Wit       Knakentoernooi 10.00  
                     
   
                     
  Week 9     Wim en Netty Dragt            
  Dinsdag 28 feb K.A.Blom       Vrij spelen 13.45  
  Woensdag 1 mrt Wim Kruizenga   Eurotoernooi la mle   (geen partnerkeuze) 19.45  
  Vrijdag 2 mrt Siny Moddejongen   Sander Kremer   Vrij spelen 13.45  
  Zondag 4 mrt Roelof matien   Vrij spelen 10.00  
                     
   
                     
  Week 10     K.A. Blom   Ria Zijlstra        
  Dinsdag 7 mrt Ria Zijlstra     Voorjaarscompetitie 1   13.45  
  Woensdag 8 mrt Christien Westerdijk Eurotoernooi Hoog/Laag la mle   la mle (geen partnerkeuze) 19.45  
  Vrijdag 10 mrt Gerrit Buwalda   Albert Jan Oosterhof   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 12 mrt Bert de Wit       Vrij spelen 10.00  
                     
   
                     
  Week 11     Margriet Oosterhuis   Henk vd Veen        
  Dinsdag 14 mrt Gerard Kramer       Voorjaarscompetitie 2 13.45  
  Woensdag 15 mrt Vincent de Wit   Eurotoernooi(vrije partnerkeuze) per doublette aanmelden     19.45  
  Vrijdag 17 mrt Wiebe Hoekstra       Vrij spelen 13.45  
  Zondag 19 mrt Hielke de Wit       Vrij spelen 10.00  
                     
   
                     
  Week 12     Ankie Jongert   Siny Moddejongen        
  Dinsdag 21 mrt Gerrit de Groot       Voorjaarscompetitie 3 13.45  
  Woensdag 22 mrt Kees Prins       Niveaucompetitie ronde 1 en 2 19.45  
  Vrijdag 24 mrt Rikus Zeewuster       Vrij spelen 13.45  
  Zondag 26 mrt Geesje Dammer   Roely Vos   Paaseieren toernooi 10.00  
                     
 
                   
Week 13     Johan en Lies de Wit            
Dinsdag 28 mrt Ineke van Delden       Voorjaarscompetitie 4 13.45  
Woensdag 29 mrt Christien Westerdijk   Eurotoernooi la mle   (geen partnerkeuze) 19.45  
Vrijdag 31 mrt Harry Oortwijn       Vrij spelen 13.45  
Zondag 2 apr Lea de Vries       Vrij spelen 10.00  
      Lea