Kantine- en Schoonmaakrooster 2023    
  Week 14 tot en met week 26          
                     
Datum Sleutelhouder Activiteit Aanv
                     
  Week 14     Johan en lies de Wit       SCHOONMAAK    
  Dinsdag 4 apr Maya de Munnik       Voorjaarscompetitie 5 14.00  
  Woensdag 5 apr Christien Westerdijk       Niveaucomp. Wedstr. 3 en 4 19.45  
  Vrijdag 7 apr Roely, Arda, Wim   Rick en Ankie   Mini Maxi Toernooi 10.00  
  Zondag 9 apr         Geen activiteit    
  Maandag 10 apr Roely Vos       Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 15     Wim en Netty Dragt       SCHOONMAAK    
  Dinsdag 11 apr Arda Leinweber       Voorjaarscompetitie 6 14.00  
  Woensdag 12 apr Herman Molenhuis       Vrij spelen 19.45  
  Vrijdag 14 apr Roelof Matien       Vrij spelen 14.00  
  Zondag 16 apr Annie Franken       Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 16     Henk van der Veen   Margriet Oosterhuis   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 18 apr Paul Pil   Dick Askes   Vrij spelen 14.00  
  Woensdag 19 apr Erik Heddema       Kampioenschap Tireren 19.30  
  vrijdag 21 apr Henk Aarsen   Mello Mollema   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 23 apr Ouders Chris Feijen   Annie Franken   Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 17     Ankie en Rick Jongert     SCHOONMAAK    
  Dinsdag 25 apr Dick Woest       Vrij spelen 14.00  
  Woensdag 26 apr Henk Koning       Niveaucomp. Wedstr. 5 en 6 19.45  
  Vrijdag 28 apr Ann Naaijer       Vrij spelen 14.00  
  Zaterdag 29 apr Janneke,Marchien,Roely   Adri en Pieter   Bartje Toernooi 10.00  
  Zondag 30 apr Ineke van Delden       Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 18     Heero en Geesje Dammer       SCHOONMAAK    
  Dinsdag 2 mei Rien Matien       Vrij spelen 14.00  
  Woensdag 3 mei Miep Prins       Kampioenschap Plaatsen 19.45  
  Vrijdag 5 mei Sineke en Abel van Dam       Vrij spelen 14.00  
  Zondag 7 mei Lea de Vries       Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 19     Hielke en Janneke de Wit       SCHOONMAAK    
  Dinsdag 9 mei Hannie Hoogeveen       Vrij spelen 14.00  
  Woensdag 10 mei Christien Westerdijk       Zomercomp. Wedstr. 1 en 2 19.45  
  Vrijdag 12 mei Rob de Visser       Vrij spelen 14.00  
  Zondag 14 mei Klaas Niejenhuis       Vrij spelen 10.00  
                     
                     
  Week 20     Sander Kremer   Margriet Oosterhuis   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 16 mei Cees vd Scheer       Vrij spelen 14.00  
  Dinsdag 16 mei Marcel Muggen       Voorronde precisieschieten 19.45  
  Woensdag 17 mei Jasper Waldus       Eurotoernooi la mle (geen p.k.) 19.45  
  Vrijdag 19 mei Wiebe Hoekstra   Coos Mollema   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 21 mei Egbert en Christien Westerdijk       Knakentoernooi 10.00  
                     
                     
  Week 21     Klaas Albert Blom   Jan Dammer   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 23 mei Gerrit de Groot       Vrij spelen 14.00  
  Woensdag 24 mei Christien Westerdijk       Niveaucompetitie wedstr. 7 en 8 19.45  
  Donderdag 25 mei Dick Askes       Finale precisieschieten 19.45  
  Vrijdag 26 mei Klaas Albert Blom       Vrij spelen 14.00  
  Zondag 28 mei         Geen activiteit    
  Maandag 29 mei Jannie Bouwmeester       Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 22     Sander Kremer   Lea de Vries   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 30 mei Egbert Muggen       Vrij spelen 14.00  
  Woensdag 31 mei Erik Heddema       Zomercomp. Wedstr. 3 en 4 19.45  
  Vrijdag 2 jun Andr Lich   Hanneke Schomaker   Vrij spelen 14.00  
  Zondag 4 jun Rikus Zeewuster       vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 23     Egbert en Marcel Muggen       SCHOONMAAK    
  Dinsdag 6 jun Gerrit Buwalda   Albert-Jan Oosterhof   Vrij spelen 14.00  
  Woensdag 7 jun Kees Prins       Obstakel toernooi 19.45  
  Vrijdag 9 jun Rob de Visser       Vrij spelen 14.00  
  Zondag 11 jun Siny Moddejongen       Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 24     Ingrid en Erik Meier       SCHOONMAAK    
  Dinsdag 13 jun Jelle Hoekzema       Vrij spelen 14.00  
  Woensdag 14 jun Klaas Zwartsenburg       Niveaucompetitie wedstr. 9 en 10 19.45  
  Vrijdag 16 jun Tjitske Woud       Vrij spelen 14.00  
  Zondag 18 jun Miep Prins       Vrij spelen 10.00  
                     
 
                     
  Week 25     Tjitske Woud   Hanneke Schomaker   SCHOONMAAK    
  Dinsdag 20 jun Paul Pil       Vrij spelen 14.00  
  Woensdag 21 jun Wim Kruizinga       Intern TT toern. 3 wedstr.op tijd 19.45  
  Vrijdag 23 jun Gerard Kramer       Vrij spelen 14.00  
  Zondag 25 jun Geesje en Arda       Knakentoernooi 10.00  
                     
                   
Week 26     Jan Dammer   Klaas Albert Blom   SCHOONMAAK    
Dinsdag 27 jun Geertje Postema       Vrij spelen 14.00  
Woensdag 28 jun Vincent de Wit       Zomercomp. Wedstr. 5 en 6 19.45  
Vrijdag 30 jun Miep Prins       Vrij spelen 14.00  
Zondag 2 jul Lea de Vries       Vrij spelen 10.00